• amazon prime fiyatının 8 tl'den 39 tl'ye yükseltilmesi olayı.

görsel
  • amazon prime'ın 7,99 tl'lik aylık abonelik ücretinin 39,00 tl olarak güncellendiği zamdır.

görsel

son kale de düştü.
  • cidden son kale de düşmüş. alışveriş yapmasam bile sürekli kendi kendini yenilerdi ama maalesef şu saatten sonra işim düştükçe abone olmayı planlıyorum.
  • üzdün bizi kel*..

bir buçuk dolar için değer miydi?

edit: ocak 2023 itibariyle amazon prime türkiye üye sayısı 900.000’e yakınmış..

850.000 üye desek, kişi başı 1,5 dolardan 1.275.000 dolar yapıyor.. çarpı 19 dediğimizde, 24.225.000 tele gibi aylık bir rakam demek.. değermiş amk..

pardon kel.. abimizsin..

bugüne kadar her ay bu miktarı almadığın için teşekkürler..
  • üzen olaydır.

kendi halinde her ay hiç hissettirmeden yenilenip duruyordu. şimdi değdi mi her ayın son 1-2 günü acaba iptal etsem mi diye düşündürtmeye bezos yakışmadı efendi.

not: 2 dolarcık sadece böyle bakınca daha fazla üzüyor sanırım.
  • alışveriş için amazon'u çok nadir kullansam da prime video ve twitch prime özelliği nedeniyle muazzam bir hizmetti ancak onlar da ekonominin bu saçmalığına direnemediler.cidden çok üzüldüm muhtemelen ay sonunda aboneliğimi iptal edeceğim.ne diyelim garibanın yüzü gülür mü?
  • oha tum uyeleri kaybeder. vazgec amazon.
  • eee karıncayı zkip belini incitmemek kapitalizmin en büyük oyunu. alıştıra alıştıra geçiriyor adamlar.
    aynısını ve fazlasını netflix yaptığı an aboneliğimi iptal ettim. (fazlası dediğim şifre paylaşımını yasaklamaya çalışması)
    turknet yaptı ertesi gün netspeed’e geçtim.

zırt pırt zam yapılan steam video servisleri yüzünden kaçak yayına geçtim kafam rahat. tüm platformların dizi ve filmlerini bedava izliyorum artık. bizi “kaçakçı” yapanlar utansın.
  • üzen zam. hepsiburada'dan devam dedirtmiştir.
  • son kalemiz de yıkıldı. çok kötüyüm.
hesabın var mı? giriş yap