şükela:  tümü | bugün
137 entry daha
 • media markta güvenilemiyeceğini seneler önce pc aldığımda zaten fark etmiştim.kapısından bile geçmiyorum artık.2 günlük pcmin ekranı karardı ve servis desteği dışında hiç bir alternatif sunmadılar.media markt ın kendisi mahalle arasında iş yapan diğer esnaftan farklı bir insiyatif göstermeyerek kalitesini ortaya koymuştu zaten.
  bu yüzden batmaya mahkumlar.benim o zamanlar aldığım şubede şu anda decathlon açıldı.darısı diğer şubelerin başına.
 • oha suan gercekten saka degil yarin arkadasima samsung q70r tv almaya gidecektik. demekki neymis media markt tan da alamayacagiz. istanbul bilisimde sorunlu bakalim nerden alacaz.
 • ekşinin işe yaradığı 2 temel konu var. biri sismik götlü kahin tayfamızın daha deprem olurken açtığı bilgi başlıkları. diğeri rezaletler konusundaki çaydırıcı gücümüz. daha dün vodafone rezaletiyle 15 gün süründürülen bir yazarın işini aynı gün çözen kutsal birlikteliğimiz, umarım bu arkadaşa da derman olur. rezalet puanım 10/10 updullah.
 • (bkz: bir daha alırsam beni siksinler dedirten ürünler)
  10/10

  firmanın gözümde doğubank tan farkı kalmadı.rezaletin daniskasıdır.
 • bu kadar uzun yazan bir insan haksız olamaz...
  okumadım ama olsun! allah belanı versin media market
 • cidden rezalet. elle tutulur mantıklı bi yanı yok olayın. media markt çalışanı olduğunu söyleyen arkadaşın, 'faturayı attı seri no doğru' dedikten sonra direkt entryi silmesi de daha ilginçti. bu faturadaki seri no ile ürünün seri nosunun uyuşması da yazarın mağduriyetini kanıtlar.
  rezalet puanım 10/10
 • "media markt çalışanlarının nasıl eğitildiği ortada. sonuna kadar inkar edeceksin ve suçlayacaksın düşüncesiyle eğitilmişler ve bunu çok başarılı bir şekilde uyguluyorlar "
  ciddi olamazsin astra a50 headset i tam 3 kere 2 hafta ara ile degistim fiyati da 320 euroydu her seferinde sifir paket verdiler ve bir gik bile etmediler sonunda da parama iade aldim ,o da benim kararimdi ,tabi bu olay almanya da yasandi.
 • media markt benim için bitmiştir.
 • kolay kolay rezalet başlıklarına yazmam ama rezalet gibi rezalettir. ülkenin yabancı markaları bile o kadar yozlaşmış ki, yazıklar olsun.
 • ben hp'de çalışırken benzeri durumlar başımıza sık sık gelirdi. müşteri web sitesinde garanti kontrolü yapıyor ve garanti bitimine bir kaç ay kaldığını görüyor. önce aldığı yere gidiyor ordan bize dönüyor. bu durumun açıklaması ise şu; üretici cihazı ürettiği ya da distribütöre sattığı tarihi garanti tarihi olarak veri tabanına giriyor. 3. parti satıcılarda cihazı satarken bunun bildirimini yapmadığı için(ki yapabilecekleri bir sistem yok) garanti daha önce başlamış görünüyor. bizi arayan müşterilere garanti satış tarihinden itibaren 2 yıldır diyip dilerse içi rahat etsin diye faturayı isteyip sistemde güncellemesini manuel olarak yapıyorduk. bütün olayı okumadım ama aklınızda bulunsun sevgili suserler. böyle garantisi bitti bitecek acaba bana teşhir ürünü mü sattılar gibi düşüncelere dalmadan önce bunu bir düşünün.
173 entry daha