174 entry daha
  • sözlükte, ideolojik düşünmekten kafayı yemiş bir güruhun ağır yamulduğu maç. hayır o sevdikleri belçika bunları sanki ödüle boğacak. git belçikaya, aşırı sağcı kafanı yarsın da gör ebenin çorabını tersten.

oğlum maç ulan bu! dibine s.çtığımın siyasetini al at çöpe , yarım aklınla seyret seyredeceksen. ayaküstü sürüyle küfür yağdırdınız 2-0 başakşehir yenikken, 3-3'le sevinciniz 12 parmak bağırsağınıza mı kaçtı?

kirli kafaların orgazm sevdası yarım kaldı.

sizin gibi küflenmiş beyinlere inat: başakşehir'i de desteklerim avrupada, göztepe'yi de -ki keşke katılabilseydi -.

allah'tan , itilaf kuvvetlerinin işgal dönemine denk gelmedi bu belçikaseverler; ingiliz yüzbaşılarının çizmelerini yalarlardı.

bravo başakşehir!
  • bir beşiktaşlı olarak kendi takımımdan daha çok desteklediğimi düşündüğüm başakşehiri desteklediğimi maç. gönül isterdi ki 3-2 olsun. ama nasip. avcıya gerçekten helal olsun.

bir de ben bu turu kesinlikle geçmelerini istiyorum ki en azından adamların fikstürüne 8 maç daha eklensin. iyice bir yorulsunlar bu sezon. şampiyonluğa oynamak o kadar kolay olmasın.

avrupa'da çok başarılı da olabilirler. uefa gruplarından rahat çıkarlar. ama şlde gruplara kalmalarını da zor görüyorum. he eğer illa kalacaklarsa bize de bir faydaları dokunsun uefa puanı bizden yüksek olan 6 takımdan birisini eleyerek kalsınlar. biz de belki 3. torbadan gireriz kuraya. belli mi olur.
  • başakşehir 3. golünden önce, dakika 71:30 civarı topu sol kanadından clichy ile kaptıktan sonra arka arkaya 38 pas yaparak(evet üşenmedim saydım) ve tam bir buçuk dakika mükemmel top çevirerek guardiola zamanındaki barcelona gibi gol atmıştır. yaklaşık 25 senedir maç izlerim, daha önce bunu yapan bir türk takımı hatırlamıyorum. bir simoviçspor olarak kendilerini gıptayla ve hayranlıkla izlemekteyim. respect!

edit: han hazretleri , infantilopati ve reavelyn uyardı, anelka'nın kadıköy'de bize karşı attığı gol de 35 pasın sonucunda gelmiş. kendi aramızdaki maçlardan çok avrupa kupası ve milli maçlar bağlamında söylemiştim bu olguyu ama yine de uyarı için teşekkürler.
  • akrostiş bir şiir gibiydi başaksehirin oyunu, baş harfleri futbol olan.
  • şiir gibi top oynuyor basaksehir, bu sene daha da zorlarlar zirveyi, ama defanslari patates resmen, super ligi kaldirir da avrupa da öperler, elia muhteşem topçu, mossoro üstüne koymuş, visca geri gitmiş, adamda ben nasil hala avrupa da büyük takimda degil de basakspor da oynuyorum havasinda, küsmüş gibi la kafa baska yerde resmen
  • 30. dakikadan sonra izlediğim için ilk 30 dakika ne oldu da 2-0 geri düşüldü, hiç bilemiyorum. benim kalan 60 dakikada izlediğim şey ise, futbol namına hiç bir şey yapmayan mavi-siyah takımın üzerine giden turuncu takımdı. 3-3'ten sonra roller biraz değişecek gibi oldu ama mavililerin isyanı 5 dakika sürmedi. edin visca asisti haricindeki her hareketiyle kanser etti. iki bek aşırı formsuzdu, kaleci her içeri gireni buyur etti. joseph attamah takıma ilk geldiği günden beri yaptığı şeye, "ben bu takımın oyuncusu değilim." diye bağırmaya devam etti. tüm bunlara rağmen skor 3-3, istanbul'da rakibin üzerine gitmeye bile gerek olmayacak. rövanş maçı oldukça kolay geçecek gibi geliyor bana, başakşehir umarım bu kura şansını bir sonraki turda da devam ettirir. club brugge ne ara böyle zerre top oynamayan bir takım haline gelmiş, çok ilginç. bu hırvatlardan cidden teknik direktör çıkmıyor galiba. son olarak burada maç 2-0 olunca yarrak yemiş gibi gülüp sevinenlere, her takım eziktaşınız gibi skor 2-0 olunca 6 ya da 8 tane yemiyor. iyi morarmalar, iyi göt olmalar, iyi geceler.
  • tebrikler dememek içim sebep göremediğim maçtır. umarım devamı gelir.
  • çok güzel maç oldu. 2-0 geriden, 3-2 öne geçildi, sonradan rakip beraberliği yakaladı. bol gollü güzel bir mücadeleydi, üç büyüklerin örnek alması lazım. yalnız, ya volkan bir topu da kurtar be. milli takım kalecisisin bir de.
  • hiç hazzetmediğimiz başakşehir'in bazı ekşicilere fena kapak taktığı maç. özellikle 2. 3. sayfalarda yazanlar şimdi neler düşünüyorlar,

gaza gelmeyin sonra böyle rezil olursunuz
  • başakşehirin avantajlı ayrıldığı karşılaşma.tebrikler başakşehir. bazı renkliler gibi hakemiydi, federasyonuydu zırlamak yerine işini yapıyorsun, umarım başarılarınızın devamı gelir.
17 entry daha
hesabın var mı? giriş yap