berserkrgangr

  • 1783
  • 94
  • 23
  • 2
  • dün

marpione

"benden buraya kadar." dedikten sonra hala burada yazıyor olabilmesi nasıl bir insan olduğu hakkında güzel ipuçları veriyor. aklı başında bir insan demişsiniz, mesajdan ona buna orospu çocuğu diyen biri ne kadar aklı başındaysa o kadar aklı başında bir insan. güzelce atılan mesaja "sen kimsin aq", "ırkçı orospu çocuuuuu!!1" diye yaklaşan aklı başında adam mı olur ahahaha?

edit: (bkz: #71034782)
bu tipitipin cidden büyük problemleri var. şakayla karışık efendice bir entry yazan x bir yazara kendini beşiktaş transfer komitesi başı zannedip, "sevgili xsporlular" diye seslenip, "sevgiler" ile bitirdiği bir abuk seslenişe kasmasının komikliğine girmiyorum. sözde sevgi sözcükleri arasına sikme sokmalı hakaret etmek nasıl bir psikoloji ile açıklanır tam emin değilim. sözlükten tanıdıkları varsa, kendisiyle bir ilgilensinler derim. muhtemelen yüksek derecede yalnızlık çekiyor, bu dikkat çekme çabaları ondan olsa gerek.

edit2: dediklerimin sağlamasını adam kendi yaptı. eğer sözlüğe edit yaptığınızda uyarı gönderecek teknoloji gelmediyse gecenin üçünde nick altını kollayan bir psikolojiden bahsediyoruz. bana mesaj üzerine mesaj atıyor, hırsını bir alamadı. beşiktaşlı ağlaklığı inanılmaz bir şey.

devamını okuyayım »
12.08.2017 11:45