• gençlerin galip gelmesini istediğim maç.

not:alex de souza
  • yenilelim hatta fark yiyelim de belki yüzü vardır istifa eder öz at kafası diyecem de fener de bitik halde.

beraberliğin 2 takımın da teknik adamlarının götünü kurtaracağı maç.
  • muhtemelen fenerbahçe kalesine ilk gelen topun gol olması ile başlayacak heyecan, hırs ve mücadele dolu bir maç olacaktır. yan paslar, taçlar, fauller, itiş, kakış, ofsaytların sınırsız olacağı müthiş bir müsabaka..
  • vardar maçına topal-ozan ikilisiyle çıkıp 2 gol yiyen fenerbahçe bu maça topal-souza-ozan üçlüsüyle çıkarak maçı kazanacaktır.güvenimiz tam aykut hoca
  • buraya yazan bir çok aklı evvelin götüm götüm izleyeceği maçtır. az sabırlı olun. bu sezonun başlangıcı bana hepinizin trabzonsporlu olduğu dönemleri anımsatıyor.
  • ümit ozatın fenere vereceği ikram edeceği maçtır o yüzden raad olun
  • ekici ve alper sakat. soldado hala 90 dk oynayabilecek durumda değil. rvp'den de yine sakatlık haberleri geliyor. orta saha josef-topal olacak yüksek ihtimalle. şans yardım etmezse 3.hafta da puan kaybı gelecek gibi duruyor.
  • eljif elmas bu mac oynamayacakta hangi mac oynayacak?
    bu kadar genç oyuncu var takimda uefada kayit asamasinda sikinti yasamamak icin tutuyordunuz madem oynatmauacaksiniz neden kiralamiyorsunuz?
    salih maalesef cok buyuk bi hayal kirikligi avrupada duzenli oynayacagi bir takima neden kiralamiyorsunuz?
    scout ekibiniz berbat teknolojiyi yanlis kullaniyorsunuz altyapi icin taaa barcelonalara juventuslara gidildi hic mi ders almadiniz?
    takimin her gecen sene yas ortalamasi dusmesi gerekirken hala 30luk adamlari getirmeye utanmiyor musunz?
    uzarda uzar bu konu yarin(bugün) kazanamayacaksaniz 4. yildizi takicaz diye hayal kurmayin insanlarida kahretmeyin artik asgari ucretle calisip butun haftanin stresini ceken insanları hasta ediyorsunuz kendinize gelin o forma agirdir herkes tasiyamaz onun hakkini verecek oyuncular alin yada altyapiniza sahip cikin onlar kendi evlatlarimiz en azindan uzulmeyiz.
  • saat 21:45 de başlıyacak maçtır.
  • eyyamla fenerbahceye rekatbet ve yayin geliri icin hediye edilecek mactir.
hesabın var mı? giriş yap