• evde viski vardı aslında. bi duble içtim, bir yandan çalışıyorum. hanım da uyudu tabi. e viski de şuan lüks bizim için. tamam bi dublelik ayrıcalık yapmışım kendime ama devam etmek olmaz, hanımların hakkı yenmez. oturdum çare düşünürken (saat 01.30 suları) alışveriş yaptığım tekele mesaj attım.

-abi selamlar, açık mısınız?
    +no
    -bu saatte mesaj attım kusura bakma abi genelde 2 ye kadar açık oluyosun diye yazdım öyle
    +taksi erken geldi, muraaçık
    +murat tekel
    -hafif doğru düşünmüşüm o zaman:) teşekkürler iyi geceler
    +iyi geceler cano

evden çıktım murat tekelin yolunu tuttum. ama yolumun üzerinde başka bir tekelin açık olduğunu gördüm. bildiğim bir tekel ama alış veriş yapmıyorum normalde. girdim ve bira almamın mümkün olup olmadığını sordum. mümkün olduğunu söyledi. yakın zamanda 2 kere kırmızı tuborg içtim ve inanılmaz çarpıldım. aynı etkiyi yaşamak istediğim için dolaba gidip iki tane kırmızı tuborg aldım. bir de doritos.
    posa şifremi girerken 35,5 tl ödeyeceğimi gördüm ancak sesimi çıkarmadım. doritos 5 tl eminim yazıyordu. kırmızı tuborg da 13 tl falan.13+13+5=31 tl
    ama kartımdan 35,5 tl çekti ve sesimi çıkarmadım.

aslında başlıkta adamın hakkını yemişim şimdi farkettim. adam bana bira verirken 30 bin tl'lik cezayı göze alıyor (çok doğru bir bilgi, 30 bin tl cezası varmış yasak saatlerde alkollü içecek satmanın), ben gelmişim burda 4,5 tl'nin muhabbetini yapıyorum. kendimin amına koyim
  • galiba bu entry tuborglar icildikten sonra yazildi. yaramamis. bence icmeyin.
  • tekelci dayı karşıyakalıymış :)
hesabın var mı? giriş yap