şükela:  tümü | bugün
  • abi sen yine de böbreğe mukayyet ol. ne olur ne olmaz.

edit: başlık başa kalmış.
  • tur esnasında ki ekstra gezilerin dikkatlice incelenerek katılınılması gereken turizm aktivitesi. çeşitli sebeplerle misafirlerden ''zorunlu'' olarak toplanan ücretlerle astarı yüzünden pahalıya gelebilir.
  • fiyatı itibariyle otobüs arızası, otel rezervasyonu yanlışlıkları, otel odalarındaki rezillik, rehberin bilgisizliği vs. aksiliklerle dolu olması muhtemel tur.
    moral bozmayayım, bunlar benim yaşadıklarım ama yukarıda saydıklarımda hiçbir olumsuzluk olmasa bile en azından anlaşmalı lokanta yönlendirmelerine, katılması bir şekilde zorunlu hale getirilecek ekstra turlara hazırlıklı olunmalı.
  • (bkz: viral reklam)

sözlükte yapılması yasak. açık açık reklam yapıyor adam. şikayet edelim. iyi uçuşlar.
  • ne konaklama ne öğünlerin dahil olduğu kongre katılım ücretleri bile 200-300 eurolarda geziyorken risk almaya değecek bir hareket olarak gördüğüm.
  • bu fiyata ekstra hiçbir şey dahil değildir. gidersiniz adam başı 2000euro olur dönersiniz.

oldum, döndüm ordan biliyorum.
    hadi geçmiş olsun!!!
  • bu arkadaş balkanlar’dan her gün elinde ekşisözlük yazılı kağıt ile fotoğraf atmazsa üyeliği kaldırılsın.
  • ciğer,dalak,reklam gibi konuşmalardan dolayı entryi sildim. hayatımda en ucuza yapacağım turu paylaşmak istedim. 7 gece daha uygunu hiç bir bölgeyede yok. ama gelmişiniz goygoy yapıyorsunuz.
  • (bkz: ayakbastı parası)dır o, tur olsa duramazsın.