• tatil.com virali
  • tur esnasında ki ekstra gezilerin dikkatlice incelenerek katılınılması gereken turizm aktivitesi. çeşitli sebeplerle misafirlerden ''zorunlu'' olarak toplanan ücretlerle astarı yüzünden pahalıya gelebilir.
  • dalak, bobrek diyenlere aldirmayin. balkanlarda bir cok kez bulundum, bir kere otobusle buyuk balkan turuna katildim, hatta daha gectigimiz cuma-pazar bayilerimizi belgrad’a goturdum. harika egleneceksin ustadim. tuyo istersen buralardayim.
  • (bkz: viral reklam)

sözlükte yapılması yasak. açık açık reklam yapıyor adam. şikayet edelim. iyi uçuşlar.
  • ne konaklama ne öğünlerin dahil olduğu kongre katılım ücretleri bile 200-300 eurolarda geziyorken risk almaya değecek bir hareket olarak gördüğüm.
  • bu arkadaş balkanlar’dan her gün elinde ekşisözlük yazılı kağıt ile fotoğraf atmazsa üyeliği kaldırılsın.
  • (bkz: ayakbastı parası)dır o, tur olsa duramazsın.
  • valla ben gittim. böbreklerim sağlam çok da güzel anılar edindim. hem de otobüsle buradan dresden'e kadar. bir gece belgrad, iki gece budapeşte, iki gece prag, iki gece de viyana konaklamalı. ha bir gece de niş var. hem de sadece 250 euroya. o da kararsız kalıp oyalandığım için. 200 euro idi normalde. inanılacak gibi değil, ben de tereddütlü gittim ancak harika bir gezi oldu. bilinmedik bir firma da değildi üstelik. anı tur ile gitmiştim. otobüstekilerin bazıları gruppal üzerinden turu satın aldıklarını söylemişlerdi.
  • olur mu öyle şey demeyin oluyor kimine göre iyi kimine göre kötü bir deneyim olsada böyle bir şey vardır efenim.
  • üstüne bir 279 öro daha eklenir anca tur tamamlanır.
hesabın var mı? giriş yap