• manchester'dan hissedilmiştir
  • ortalama türk halkının, suç işlediğine dair somut delil olmayan birisine müebbet verildiğini görünce sevinmesi ülkenin seviyesini ve hukuka verilen değeri gösteriyor. ülkecek biz buyuz, kimse suçu ve suçluyu dışarıda aramasın.
  • (#146924770)

--- spoiler ---

(bkz: gezi parkı teröristleri) 'ni üzecek gelişme.
    --- spoiler ---

gezi parki onurumuzdur. elbette senin gibi uc kurusa kendini peskes ceken zihniyetler bu onurun ne demek oldugunu anlayamaz.

ali ismail'e, ethem sarisuluk'e, abdullah comert'e, mehmet ayvalitas'a selam olsun.
  • hakkında yazılan 2 ve 3. entry'ye bakınca türklerin helak olmaya çok yakınlaştığını anladığım karardır. binlerce yıllık varoluş böyle bitmemeliydi yazık...

büdüt: başlığı açan suser bana serzenişte bulunmuş "benim ne suçum var" diye... haklıdır. entry'mi düzelttim.
  • gezi parkında halka gaz sıkan fetocuların güdümünde olanları sevindirecek gelişme.
  • üç kuruşa gezi parkında eylem yapan, sosyal medyada trollük yapıp devletini satan, para için anasını bile satacak bazı yavşakları üzecek gelişme.

hepinize tek tek sıra gelecek.

fetö ağzıyla bu milletin evlatlarına yargılanacaksınız diyen hain fetö ve pkk'nın siyasi yancıları ağlamaya devam etsin.

siz ekşi sözlük ve twitter'da önünüze gelene troll diyorsunuz ya, sizden ala troll yok satılık piçler. büyükşehir belediyesinde gün boyu önünüzde açık pc'lerde sosyal medya terörizmi yapıyorsunuz, kimin ne olduğu belli kafanızı yormayın. korkunun ecele faydası yok, aklınca yargılanacaksınız diye içinizdeki korkuyu bastırmaya çalışmayın.
  • o fakir orda olduğu sürece, çok değil bir kaç ay içinde yeniden dava güncellenir ve ülkesine teslim edilebilir.
  • gerçekten bu adama üzülmem.

geçmişini düzgün araştırın ve kim olsa hapse atacağını görün bı zahmet.
  • suç olmadan, kanıt olmadan verilen bir müebbet kararı daha.

ergenekon, balyoz davalarında da böyleydi; 28 şubat davası da böyle oldu; şimdi kavala'nın kendi kazdığı çukura düşmesi de böyle sonuçlandı. adalet kurumunun durumu içler acısı.
  • akp-mhp şer ittifakı tarafından alınmış bir karardır. hala bunlara oy veren bölücüdür, hırsızdır, çocuk tecavüzcüsüdür!
hesabın var mı? giriş yap