• arkadaşlar yaşadığım durumdan haberdar ve bana destek olmanız için bu başlığı açıyorum.
    bundan tam 25 gün önce yani 3 mayıs'ta hepsiburada.com dan nurgaz tekli portatif ocak siparişi verdim. ürün sözde 12 mayıs'ta kargoya verilecekti. neyse yoğunluk vardır idare edelim derken az önce arayıp stok yetersizliğinden iptal edeceklerini söylediler. ancak stok yok dedikleri ürün şu hala satılıyor ama bir farkla: benim 110 tl ye aldığım ürün 142 tl olmuş. satıcısı hepsiburada olmasa yine anlayacağım ancak mevcut durumun hiçbir mazereti olamaz.

benim sipariş geçmişim liink

stok yok dedikleri ürün satışta link

ürünün hala satışta olduğunu telefondaki yetkiliye söyledim. "satıcısı hepsiburada mı?" diyerek şaşırdı. iptal edilmesini istemiyorum dediğimde ise yapacağım bir şey yok, bana öyle söylendi dedi.
    böyle böyle yaparak güven duygusunu zedeleyen ticari kuruluşları en derin nefretimle selamlıyorum.
  • sigara zammından önce sigara saklayan tekel bayii seviyesinde bir esnaf kurnazlığıdır. maalesef çaresi de yoktur. bu insanlar kendi ticari ahlakları ve vicdanları dışında kimseye veya hiçbir şeye karşı sorumlu değillerdir.
  • gun geçmiyor ki yeni rezaletleri olmasın.
hesabın var mı? giriş yap