• kurada ne çekilirse çekilsin galatasarayın böyle kaos futbolu oynayarak gruptan çıkması pek mümkün değildir.
  • bu sene barcelona banko artık ya. messi türkiye'de top oynayamadan futbolu bırakacak nerdeyse. barça veya city doğuyor içime ama bakalım. juventus falan da olabilir. (psg geldi.)
  • rüyamda galatasaray’ın manchester city, real madrid ve inter’le aynı gruba düştüğünü gördüğüm kura çekimi. böyle bir ihtimal olup olmadığına baktım ve evet maalesef varmış böyle ihtimal. beyler :(
  • ilk torbadan zenit gelecektir.

(bkz: fatih terim balı)
  • beş yıllık kura şansı limitimizi 2018 çekiminde topluca kullandık ve maalesef piç ettik.

renktaşlarım bu sene kutumuzda büyük var hissediyorum, herkes ona göre hazırlansın.

“kazanacaksınız, kazanmak için uğraşacaksınız ama netice ne olursa olsun, siz bizim gönlümüzde hep kazandınız, hep şampiyonsunuz!

allah yardımcınız olsun!”
  • buyuk takimlari son 3 senedir istanbul’a yollamiyorlar(cogu kisi kura sansi oldugunu düşünüyor:)) ama bu sene sampiyonlar ligi finali ve super kupa organizasyonlarini verdiklerine göre bağdat,kerkük statüsünden cikmisiz demektir ki bu da galatasaray icin hic ic açıcı bir durum degil.zaten adamlarin lig sonunculari bizimkileri süpürür gider kondisyon,disiplin,takim anlayisi acisindan cok gerideyiz avrupa’dan ulke olarak.
  • online simulasyona sahip kura cekimi.

barcelona
    tottenham
    dinamo zagreb
    galatasaray

https://draw.inker.one/#/cl/gs
  • benim açımdan sezonun en eğlenceli anlarından birisi olacaktır şüphesiz. kura çekimlerine bayılıyorum. temsilcimiz galatasaray'ımıza kolay rakipler gelmesini diliyorum. gerçi dört takımın da kolay olduğu gruplar çok yorucu oluyor. bir tane baba takım olsa fena olmaz sanki. neyse bekleyip görelim.

edit: hacılar gece gece neden patladı ki bu başlık daha çok var kura çekimine?
  • bayern
    tottenham
    valencia
    galatasaray.
  • galatasaraylı arkadaşlar kusura bakmasın ama şöyle bir grup çektim.

psg
    real madrid
    inter
    gs

not: abdest almadan çekilmiş kuradır.
hesabın var mı? giriş yap