• yaklaşık 10 dakikadır aranan avea numaralarına başka kişilerin çıkması ile vuku bulmuştur. yoğun bir yanlış numara trafiği mevcuttur. siz de avea hattından birini arayın ve o muhteşem eğlenceye ortak olun hadi kaçırmayın.
  • sevgilimi arıyorum dallamanın biri çıkıyor, böyle gsm in....
  • sayesinde, kaşıbeyaz'a bu akşama kadar 21 kilo karides göndermem gerektiğini, yoksa bir daha benle iş yapmayacaklarını öğrendim.

elim ayağım birbirine dolaştı lan. ne yapcam ben şimdi? nerden bulunur bu meret?
  • benim cep telefonum yok yine de yanlış arıyolar şu an. çok fecii sapıtmış anlaşılan.
  • sahibinden.com da ki satılık arabam için öğlen manisa dan, alıcınin biri aradı.

kendisi ile 16 da buluşmak üzere randevulaştık.

saat 16:30 da beni arayan no yu aradım nerde kaldınız diye, karşıma çiğli de sanayi de çalışan, araba ile alakası olmayan, ben sizi hiç aramadım diyen bi abimiz çıktı.

bu entryi görünceye kadar anlam verememiştim olaya, şimdi kendime geldim.
  • buraya mı özel bilemiycim ama izmir'de sapıtma halen devam etmekte. aynı numarayı 3 defa ardarda aradım, üçünde de farklı birileri çıktı, ama asıl görüşmem gereken kişi çıkmadı. avea yuh be!
  • ben de beni niye durup dururken garanti bankasından aradılar ve gülben hanımla mı görüşüyorum diye sordular diyordum bütün gün. hayır avea sapıtmış sapıtmasına ama aveadaki operatörler de sapıtmış. bi dünya sapık.
    (bkz: erkeğim)
  • az evvel sevgilimi aradığımda telefona bir kadının(????!!!) cevab vermesine sebep olan sapıtma. "adres ver geliyorum kahbeeeeeeeee" diye bağırırken diğer telefondan sevgilim aradı da, durduk yere elin kadınını hırpalamaktan kurtuldum.
  • hayır nedense sürekli dayı kıvamındaki adamlarla muhattap ediyor, bari bir kere de hoş sesli bi hatuna denk gelseydik. nehalet gitsin böyle sapıtmaya!
  • biraz önce bana "patlican genci seni boynundan öpmek istiyorum" diye mesaj attı avea. hakkaten sapıtmış.
hesabın var mı? giriş yap