• cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan konuşmasında, "merkel 25 milyon euro vereceğini söyledi." diyor.
    berat albayrak'ın gülüşüne ve yanındaki eski tbmm başkanı ismail kahraman'ın el hareketine dikkat edin, ne anlamalıyız bu hareketten? neler oluyor son günlerde?
    ben kendimi tutup bu zamana kadar ne entry ne de tweet attım, haddim değildir dedim. ama bu olanlar, şu el hareketi... kalbim kırılıyor bu ülkeye.
    ilgili video

unutmuş olabiliriz diye 17-25 aralık tapeleri

edit: link güncellemesi
  • (bkz: indiregandi)

kepazelik nedir? nasıl yapılır? bu arkadaşlar vücut bulmuş halidir.
    berat abinin de kafasıyla onay vermesi, aralarında mutlaka bir anlamı olduğunu gösteriyor.
    kim bilir ne indirdiler yine.
  • niye suriye'deyiz diyenlere verilmiş kapak gibi cevap.
  • yanındaki yüzüklerin efendisinin sırıtması nedir?

3300 şehit olsa bunların umurunda olmadı, olmayacaktır.
  • cukkalanacak paraların el işaretidir. ama aktroller gelip eli bileği ağrıyordu derse şaşırmam.
  • (bkz: ismail kahraman)

turk siyasetinde, yurutmesinde ve burokrasisinde yer bulmasi bu milletin ayibidir.

cumhuriyetin en buyuk dusmanlari cumhuriyet burokrasisinde kendisine en ust makamlarda yer bulmustur.

cok hazin
  • artık eminim ki nazilerden sonraki en ahlaksız parti tarafından yönetiliyoruz. yazacak çok şey var, yazıp yazıp siliyorum. umarım bu dünya'da tatmadığınız acı kalmaz.
  • lan o gülüş ne amk. insanda biraz haysiyet olur. daha dün 36 vatan evladını kaybetti bu devlet. hala ve hala bunları savunanlar var. yeter ulan kan emiciler. kene gibi yapıştılar. tam kene gibi. keneler malumunuz genelde koyunlarda çok görülür. koyunlar bunları vucütlarından atamazlar ancak koyun olmayan , düşünebilen bi canlı bu keneleri o koyunların üzerinden atabilir.
  • merkelden alınan mülteci yardımını iç ettiiklerini anlatan kısa ve öz harekettir.
    damat bey ile ''nasıl çaldık ama''kıvamında bir görüntü vermişlerdir.
    aktroller sizin maaşlarınız böyle ödendi işte.
    aldığınız paralar çocuklarınızdan en sevdiklerinizden ve bedenlerinizden kanser olarak çıkacak hiç merak etmeyin,çemkirin yazın!
  • 25 milyona euro lan. korumalarının araçlarının 1 aylık mazot parası. bunun için sevinecek hale gelmişiz demek ki. dilenci gibi onun bunun kapısına gidip dilenmek nedir?

-efendim tc cumhurbaşkanı geldi.
    - 25 milyon verin gönderin
hesabın var mı? giriş yap