• istanbul: mor ve ötesi, madrigal, hey douglas.

ankara: bengü, buray, koray avcı, sabahat akkiraz, onur akın.

adana: cem adrian.

antalya: edis.

mersin: sertap erener, can bonomo, atiye.

muğla: melek mosso.

şöyle biraz baktım da chp'nin tüm büyükşehirleri alması sayesinde milli bayram kutlamalarında kalite baya artmış gözüküyor. diğer sanatçılara saygısızlık olmasın ama eskiden belediye konserleri mustafa ceceli, alişan, demet akalın ve 4-5 aynı ismin etrafında dönüp duruyordu.

şimdi tam anlamıyla yeni neslin dinlediği sevdiği isimler sahne alacak. bunların yanında bir sürü cumhuriyet tarihini anlatan etkinlikler var.

özlemişiz böyle coşkulu kutlamaları.
  • tanım: belirgin şekilde hissettiğimiz durum / olay olay olay.

cehape zihniyeti keskin bir değişime gitti. çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu tamam mı
  • ibb'nin masaya yumruğunu vurduğu, kaliteli bir line-up ile festival havası yaşatacağı, bayramı bayram edecek değişimdir.

darısı haluk levent'ten başka kimseyi bilmeyen (bkz: izmir büyükşehir belediyesi) başına
  • hey douglas…

youtube'dan bunların aranjmanlarını dinleyebilirsiniz, tavsiye…

ekrem başkan, bu çok iyi gelecek. 30 ağustos zafer bayramımızın coşkulu kutlamaları bizi bekliyor :)
  • çerkezköy chp belediyesi haluk levent çıkacak, bitişiğinde kapaklı akp belediyesi mustafa ceceli çıkacak, tespit gibi tespit.
    not: tekirdag

kaynak cerkezkoy

kapaklı
  • chp'nin kalesi izmir fosss
  • yalaka şarkıcıların rte paylaşımlarını silip bütün gün atatürk paylaşmasına neden olacak gelişmedir.

atamızı çıkarlarınıza alet etmeyin sakın.
  • denizli merkezefendi'de de athena konseri olacak. belediye önceki dönem akp'deyken kimin konseri olduğunu geçtim 30 ağustos için özel bir kutlama bile yapıldığını hatırlamıyorum.
  • mersin ' de konser denince akla mustafa yıldızdoğan, ahmet şafak , ozan bilmem ne gibi şarkıcımsı faşistler gelirdi.

belediyenin değiştiği sene bulutsuzluk özlemi konser vermişti tarsus' ta...

e farkı siz anlayın!...
  • kocaeli büyükşehir belediyesi şaşırtmış; koray avcıyı çıkartacakmış.
hesabın var mı? giriş yap