• durup durul belirli aralıklar ile, yaşın arada bir değiştirilerek açıldığı başlık. ya tamam yaşıyorsunuz, yaşayın. artık bir şeyleri anlatmak için şu tarz başlıklar açmayın.
  • adam evlenmediyse ve ailesiyle aynı şehirde yaşıyorsa gayet normal olan durum. hem ailesine yardım eder, hem huzurlu olur. tadından yenmez yani
  • 36 yaşındayım ve annemle yaşıyorum.
    hayat sizi çeşitli sebeplerle anne baba ocağında kalmanızı sağlayabilir.
    zorlukları var evet ama imkanlar bugün için böyle.
  • uzak durulması gereken erkektir.. evlense dahi muhtemelen değişmeyecek ve partneri her türlü işkenceyi erkeğin ailesi tarafından görecektir..

eğer kendi ayakları üzerinde duran özgür bir birey olmak istiyorsanız 18 yaşından sonra ailenizden uzakta bir yerde okuyun ya da yere gidin... ailenin kutsalliginin abartılmış bir balon olduğunu da eklemek istiyorum son olarak.
  • ailemle kalmaya bayılıyor değilim. 17 yaşımdan babamın evinden ayrıldım. 8 yıldır yalnız(karışık biraz oralar) yaşadıktan sonra ailemin evine döndüm. çok uzun değil en fazla 5-6 ay veriyorum kendime sonra tekrar ayrılma niyetindeyim.
    ama şunu söyliyeyim biraz konforum arttı :)
    hem kazandığım para komple bana kalıyor, hem de yemek hazır, kıyafet hazır...
    haftasonları kalkınca annem sağolsun çay & kahvaltı hazır oluyor güzel bir şeymiş :))
  • güzel değildir, ben zorlanıyorum. yaşım 28 ve 8 seneden sonra aile evine döndüm. anladım ki sürekli yaşanmaz, sık ziyaret edilir. çok sık ziyaret edilir.
  • yani benimdir bu ne yapayım ayrı eve çıkıp her akşam mis gibi anne yemeği yiyorum. bana karışmıyorlar da ayrıca. ben de onların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyorum. yalnızlık zor amk bilmeden konuşmayın.
  • yaş 29, 17 yaşındayken üniversite için başka şehre gittim. 5 sene sonra döndüğümde bir yıla yakın ailemle kaldım. baktım olacak gibi değil kiraya çıktım. halen kiradayım. varsın konforun az, yemeğin standart olsun ama kafan rahat olsun. bu iş biraz karakter meselesi.
  • yapma güzel kardeşim, etme güzel kardeşim. bak sana evlen de demiyorum ama ailenle de yaşama. kendi kara kalemini al eline kendi a4 kağıdına kendi hayatını çiz. kötü olsa da çiz, çirkin olsa da çiz, yeterki çiz.
  • hala bir ailesi var demektir. şükretsindir
hesabın var mı? giriş yap