• 35 yaşını geçmiş taş gibi hanımlar "hiç de bile ne alakası var ben hala dipdiriyim" diyerek kendilerini belli etsinler ki kime yürüyeceğimizi bilelim diyerek ortaya attığım sahte durum tespiti.

edit: düşüyor mu böyle diye soran arkadaşlar için düşerse tekrar editleyeceğim.
  • umut “fucker”ın ekmeği
  • 35 yaş üstü güzel bakımlı düzgün fizikli kadın arayışı için açılmış ideal bir başlık çok kurnazca bir davranış ama düşmez :)
  • katılmadığım önerme.
    34 yaşındayım ve dünyanın en güzel kadınıyım.
    lakin düşmüyorum böyle istirham edicim zorlamayın.
    edit: 1 sene icerisinde pörsüyeceğimi düşünmüyorum. ayva mıyım ben. maşallah demeden geçmeyelim.

her fav bir maşallah.
  • (bkz: düşüyor mu böyle)

kendine, bedenine saygısı olmayan insan 30'u görmeden de deforme olur. ayrıca sağlıklı beslenmek, spor yapmak, düzgün bir ruh hali ve standartları olan bir ekonomik yaşan gerektirirken bu ülke insanı iyi ayakta kalıyor ve kendine bakıyor bence.
  • ''biz hiç 35 yaş üstü erkeklerin dört bir yanının (açıkça yazamiycim) pörsüdüğünden bahsediyor muyuz?'' diye yanıt vereceğim, kimi kadınlar için geçerli olabilen husus.
  • 36 yaşındayım, erkeğim...

bu konuda genelleme yaparsak bu öneriye katılırım...

ancak geçen hafta ilkokul arkadaşım yaşıtım olan bir kızı gördüm, kız daha da güzelleşmiş, tanıyamadım.. yanında eşi vardı, kusura bakma tanıyamadım, bu kadar genç kalacagını beklemiyordum dedim istemeden...

tanım: yüzde doksan oranında katıldıgım önerme...
  • bitli fasulyenin kör alıcısı olurmuş, bu kadar takılmayın bu işlere.
  • yanlıştır. 35 yaş üstü çok kadınla buluştum tanıştım. hepsi 25 liklere taş çıkarır. bakımlı ve fitlerdi. kendine bakan kadından bahsediyorum ama götü göbeği salmış kadın olayı farklı.
  • 8 yıl profesyonel olarak boks yapmış biri olarak katılmadığım önerme. insanları genellemeyi bırakın abi.
hesabın var mı? giriş yap