• yarın sabah ankara uçağıyla aralarına katılacağım arkadaşlardır.

5.5 ay sonra görüşmek üzere...
  • evdeki son uyku gecesidir. yarın akşam daha önce hiç görmediğim yüzlerce insanla aynı çatı altında yaşamaya başlayacağım. şu an görevini yapan, yarın başlayacak olan, ileriki dönemlerde gidecek herkesin allah yardımcısı olsun.

atarsa 166.
  • eminim şuan uyyamayan yüzlerce adam burayı okuyor, kendi kendine düşüncelere dalıyor. birkaç entry yukarıda bahsedildiği gibi korkacak hiçbirşey yok. bu gece ve önünüzdeki 3-5 gece olayı garipseyecek, kalan 160 küsür gün rahat geçeceksiniz. ilk gecesinde 1 yatakta 3 kişi yatan "bu askerlik bitmez amk" diyen ben bile günler geçtikce dahada alıştım. zaman burda duruyor gibi. yaklaşık 45 gündür burdayız. ilk 3 gün 1 er yıl gibi geçti. kalan günler 1 er ay gibi geçiyor ama olsundu bir şekilde geçiyordu. canınızı sıkmayın sevgili okur-yazarlar. kimse burada kalmamış bizde kalmayacağız. vakti gelince çıkacağız ve birdaha bizi kapıya yaklaştırmayacaklar bile. zevk almaya bakın kıps.
    --- spoiler ---

369 kd.
    --- spoiler ---
  • 369. dönem b grubu olarak etimesgut zırhlı birlikler yolcusu olan arkadaşların yeşillendirdiklerinde engin bilgilerimden faydalanabileceği başlıktır.
  • aaa ben. gidiyorum yarın. son gece. hastalıktan geberiyorum. ama öyle böyle değil. cidden geberiyorum. askerlik hüznünü bile yaşayamıyorum. herkes hüzünden ağlıyor, ben hastalıktan ağlıyorum. okul olsa, iş olsa sikerim bu halde bir allahın kulu beni kaldıramaz yataktan derdim ama el oğlu öyle dedirtmiyor. yarın mecbur kalkıp gidicez sabahın köründe yollara.

hepinizi öpüyorum sözlük, 21 gün sonra dağıtıma gelince görüşürüz.

hadi eyvallah.

21 günlük acemilik sonunda edit:
    4 kez revir denen yere gittim. ilaçlar aldım. iyileşemedim. iyileştiremediler. inanır mısın şuan bile hala hastayım. öksürmekten ciğerim sökülecek.
  • b grubu gidenleri ele alırsak, dün itibariyle yemin edip acemiliği tamamlamış yazarlardır. bugün usta birliği bayburta teslim oluyorum. gazamız mübarek ola.
  • şaka maka 90 günü kalmış askerlerdir.
  • b grubu çıkıp 130 küsür günü kalan sözlük yazarlarıdır.
  • 70 gün sonra özgürlüğüne kavuşacak insanları içeren topluluk.
  • ohaaa.369 ne laaa.. ben 323. malatya
hesabın var mı? giriş yap