• istanbul anadolu yakasında her türlü lojistik destek verebileceğim yazarlardır. cep telefonu, ilaç ve bilumum eşya emanete alınır, muhafaza edilir. çarşı izninde sucuklu yumurta yapılır. hadin bakalım.
  • bedelli haberinden umudu kesip, işi gücü bırakıp aralarına katılacağım sözlük yazarları. önümüzdeki 6 ay bir an önce gelsin ve geçsin sözlük. kafamda deli sorular
  • ilk grup 29-31 ocak tarihinde gidiyormuş. şubatın ortası diye duymuştum ancak değilmiş.

ikinci grup ise 12-13 mart.

biz de bekliyoruz.
  • 354/2 devresi olarak kastamonu veya manisa'ya gidecek arkadaşlara tecrübelerimi aktarabilirim amme hizmeti olsun :)
    tanım : şubat celb dönemi.
  • uzun dönem erlerin sınıflandırmaları açıklandı. e devlet üzerinden 'er sınıflandırma' yazarak ulaşılabilir.

yedek subay ve kısa dönem açıklamaları ise 19'unda yapılacak.
  • mart grubu gelirse devre kaybı muhabbetinden sıkıntı yaşar mıyız onu merak ediyorum. neticede şubat celbinden 1,5 ay sonra gidecek bu grup artıları eksileri neler?
    şu an için mart grubunun artıları; şubatta super bowl, martın başında oscar töreni var.
  • 353. dönem daha da üst devreniz olarak tekirdağ çerkeköy'e gidecek olanlar yeşillendirirse gereken bilgileri verebilirim.
  • askerlik şubesinde tecil bozdururken yerler 15 ocak'ta belli olacak demişlerdi. dünden beri e-devlet uygulamasını eskittim ve fakat 19'unda açıklanacakmış.

beklemekteyiz.
  • aralarında bulunduğum topluluk. umarım kısa çıkar.

orada burada bu dönem çok yedek subay alımı olacak söylemlerine itibar etmeyin.
  • çok bekledim ama sonunda benim de aralarında bulunacağım topluluk.

arkadaşlar meşaleleri yakabilirsiniz bedelli askerlik artık bir adım daha yakın.

en içten dileklerimle 88lispor.

edit: çanakkale oldu bilenler gidecekler yeşillendirebilir.
hesabın var mı? giriş yap