şükela:  tümü | bugün
 • buradan

  yeni chp'nin aslında %50'ye hitap etmediğini görebiliriz.

  yeni chp'nin atatürk'ün partisi olmadığını görebiliriz.

  bu ve buna benzer olaylar sayesinde sayın (bkz: meral akşener) 'in parti kurmasını iple çekiyorum. %50 'yi gerçekten temsil edecek güç kendilerinde ve ekibinde var.
 • en meşhur muhalefet gazetesi sözcü'nün adblock engelleyici kullanarak ulaşılabilirlik oranını deli gibi düşürdüğü şu ortamda, yılmaz özdil'de her gün aynı tarz gidiyor ve çok sıkıcı oldu artık.

  istediğin kadar yaz, istediğin kadar konuş, ''anlattıkların karşındakinin anladıkları kadardır'' anlamıyor kimse seni veya okumuyor kimse seni. 80 milyona yakın nüfusun 1 milyonuna bile hitap etmiyorsun kısaca.

  önce ses getirici konuşmalar yapın, canlı yayınlara çıkın, tv'lere çıkmaya çalışın, böyle gazete köşeleriyle kimseye ulaşamazsınız.
 • sonra kılıçtaroğlu akp'li deyince kızıyorlar.
 • adamın yazıları için gün gün başlık açılıyor. insan gerçekten hayret ediyor.

  tanım: okumayacağım birinin yazısı.
 • adamın yazılarının birçoğu ayrı başlığı hak ediyor bence.
 • ekmeleddin denen cumhuriyet düşmanının cumhurbaşkanı adayı olarak cumhuriyetçi seçmene sunulmasını, tıpış tıpış oy vereceksiniz söylemleri ile chp tabanın aşağılanmasını koyun muamelesi yapılmasını iyi bir dille anlatmış.

  sahi ekmel mhp milletvekili olarak başkanlık değişikliğine mecliste evet oyu vermedi mi? peki bunun hesabı sorulayacak mı? chpli seçmeni aptal yerine koyan, tek derdi chp koltuğunda oturmak olan ve sırf bunu sağlama almak için "adalet yürüyüşü" düzenleyen k.k. heesap vermeyecek mi?
 • solcunun yobazi da cekilmiyor, baykal aday olsaydi da %20 mi alsaydi chp, adamlar hem dinci hem milliyetci bir aday bulup cikardilar tayyibin karsisina iste belki akp tayfasindan oy aliriz diye, kim aday olucakti onu soyle bari sayin ozdil, madem cok biliyorsun. ekmel en iyi adaymiydi, oyleydi veya degildi orasi ayri konu...
 • e yalan mı? ekmeleddin ihsanoglu kimdir arkadaşlar? bugün akp nin stepne partisiyle birlikte çatı adayı değil midir? neden aday gösterildi? başka adam kalmadı mı? hadi diyelim aday gösteriyorsun, bunu neden aylarca saklıyorsun? kimsenin neden haberi yok bu durumdan? zamanında söyledik! kemal kılıçdaroglu chp'yi itibarsızlaştırma projesidir!

  ama sorulması gereken esas soru; baykal'ın kasedini izlerken tayyipin görüntülerinde bunun aynısını kılıçdaroglu için de hazırlayın diyor. erdoğan, daha kılıçdaroglu aday olmadan biliyor muydu genel başkan olacağını? yazık. hem cumhuriyete hem halka çok yazık.
 • okunup okunmama konusunda mediacat'in köşe yazarları endeksine bakabilirsiniz. bir fikriniz olur.

  http://www.mediacatonline.com/…e-yazarlari-endeksi/

  bu arada yazının son paragrafındaki olay cumhurbaşkanlığı seçimi hadisesinden beri kafaları kurcalayan net bir soru.

  meral akşener'in partisine eğilim gösterecek ulusal damarı kabarık chp'lilerin sayısı hiç az değil. sanırım başkanlık sisteminde ulusalcı/seküler ve muhafazakar cephelerin çekişmesini izleyeceğiz. chp oyun dışı kalacak. tabi yeni oluşumun oluşum sürecinde gerizekalılıklar yapılmazsa. biliyorsunuz biat kültürü yoktur.
 • yılmaz özdil'in kimseye eyvallahı olmadığını gösteren bir başka yazısı. adam çalıştığı zamanlarda hürriyet'e giydiriyordu. şimdi kendi gazetesi sözcü'ye, halk tv ye ve chp'ye de giydiriyor..veryansın eleştiriyor..takdir edilesi.