• bu kesinlikle rezalet ama ortada önce bir suç durumu var. bu durumda yapılması gerekenler öncelikler farklı. bu konuda bu mecra çok da yardımcı olamaz.
  • binek araçlara ne zaman zorunlu kış lastiği geldiğini kaçırmışım dedirten rezalet.
  • binek araçlara zorunlu kış lastiği gelmedi ama tüm kiralık araçlar kış lastiği değiştirir.
    tanım: rezalet puanım 10 üzerinden 10 . tüm araç kiralamacıları ve ata filo kiralamayı sikeyim.
  • sitesinde sadece cep numarası yazan bir firmanın yaşattığı rezalettir.

aga siz bu adamları nereden buluyorsunuz? internet site uzantısı bile bas bas bağırıyor.
  • polise gitmek yerine neden sözlüğe yazıldığını anlamadığım başlık. polisten sonuç çıkmayınca insanlar buralara seslerini duyurmak için yazıyorlar. henüz rezalet değil, enayilik olarak durmaktadır.

mağduriyet var, evet. ama rezalet yok. adamlar alenen dolandırıyor.
  • internette adını arattığında karşına birbirinden bağımsız bir sürü firma çıkıyorsa o firmadan uzak duracaksın.
  • surekli sahislarin hesaplarina para yatiran bi adam var karsimizda. fatura ile odeme yaptigin yer islesiyor mu? fatuta var mi?

ugur kim ?

aydemir akbas sabri abinin dedigi gibi vergi levhan nerede ibine?

kisaca oyle saga sola para atarsan mustahak aga.
  • rezalet olmayan ama arkadaşın saflığından dolayı ortaya çıkan bir dolandırıcılık olayıdır.
    yukarıda bir arkadaşın dediği gibi; .site uzantılı bir web sayfasından don bile alınmaz. sen gittin muhtemelen google'da "araba kirala" diye arattın ve ilk siteye atladın. adam bir de işine arabasız gitmek istememiş. para o kadar yanlış kişilerde ki...
  • iyi bir müşteri buldum lafı her zaman “kazıklanacak enayi buldum” demektire gelir. sen birine çakmışsın, biride sana çakmış. resmen gel beni kazıkla demişsin o siteden araç kiralamayı geçtim, hayatımda 2.kez tıklamam bile.

puanım: 5/10
  • firmanın ismi, logonun renkleri, site uzantısı, çalışmayan sosyal media linkleri, sitedeki n tane en mesajı aslında durumu açıklıyor. çok geçmiş olsun. ucuz atlatmışsın. böyle bir ekibin arasını 3 hafta kullanman bile büyük şans.
hesabın var mı? giriş yap