• büyüyü bozan güncelleme. diyelim hülya avşar ‘a sallıyorsun. kadın fotoğrafa bakıp,” beni eleştiren tipe bak amk” deyip kahkahalara boğulabilir..
  • story de atılsın*
  • "çirkinler profil fotoğrafı koyamadıkları için karşı çıkıyor" tarzı akıl fikir noksanı başlıklara sebep olan uygulama. profil fotosundan takip/takipçi biriktirmeye prim verenler önden buyursunlar. ben bu et pazarına dahil olmayayım. kendi düşünce sistematiğimi başka düşünüş disiplinlerinden beslenerek oluşturmama yardımcı olan bu platform,arada anonimliğin verdiği özgürlükle goy goy yaptığım bi yuva olmaktan çıkalı epey oldu zaten.
  • gelişme iyidir, dünya değişiyor
  • zaten dikkat eksikliğim var bir şey okurken gözüm hep profil fotoğrafına kayıyor. okudugumu anlamıyorum sonra kendimi kişinin profiline tıklamış, inceleme aşamasında buluyorum. rozetlere hadi bir şey demiyorum da entry altlarında yazar fotoğrafları olmasaydı, iyi olurdu.
  • bir gireyim bakayım dedim ve sonuç ...... twitter olmuş burası yahu
  • ilginç.

yani ilginç olan arayüz değil. benim beğenmiş olmam.

sözlükte 20 küsür senede bir çok güncelleme gördüm, daha doğrusu yaşadım, neredeyse hepsinden rahatsız olmuştum.

bu güncelleme hiç ama hiç rahatsız etmeden hemen gözüme girdi diyebilirim. olmuş, güncellenmiş, zamanı yakalamış.

beğendim.

not: bu gibi platformlarda değişim ve güncellemeler kullanıcılar tarafından baskın şekilde negatif algılanmaya meyilldir. bu da akıllarda hep durmalı.
  • sözlük, twitter ile çiftleşirse ne olur? cevabı ekranda.
  • dürtme özelliği de gelirse 2008 facebook ruhunu yaşatabileceğini düşündüğüm güncelleme.
  • şimdi fark ettim baya baya kendi fotosunu koyan var yapmayın sözlüğün gizemini öldürdüğüne ben de katılıyorum,
hesabın var mı? giriş yap