• şoke eden bir şey. tam da hülya teyze ile ahmet hakan’ın rakı masalı fotoğrafı hakkında yorum yazarken güncellendi arayüz, insan bir önceden haber eder!

bu arada bok gibi olmuş.

yıllar sonra gelen edit: 2024 yerel seçimindeki chp başarısı sebebiyle 02.04.2024 itibarıyle kullanmış olduğum özellik.

ilk profil fotoğrafım yerel seçim sonuçları oldu, şu haritanın güzelliğine bakar mısınız?:
    https://ibb.co/frm9x92
  • az önce fark ettiğim harika olay.

edit: fotoğrafım yokmuş ama olsun, harika olay.*

edit2: biraz sözlükte gezindikten sonra aslında göz yorucu olduğu fark ediliyor.
  • profil resmini göstermekle hızlıca okumayı zorlaştıran olay. 2007 öncesindeki gibi nitelikli yazıların sayısı daha fazla olsaydı bu görüşümü değiştirirdim. her bir entry'yi özel kabul edemiyorum. ama sözlük özelmiş gibi sunmaya gayret ediyor.

yine de hayırlı olmasını diliyor, kurdelayı kesiyorum. son kalemiz olan antik.eksisozluk.com elimizden gittiğinde tüm bunların sırayla olacağı belliydi. olacağa çare yok.

edit: 894983 tane de rozet vermişler sağ olsunlar. bir gün encümen âzâsı olacağımı biliyordum. var ol pembe gömlekli.

edit2: bu rozetlerdeki istatistikleri 10'a katlayanlar için başka rozetler olmalı.
  • güzel olmuş tasarımdır. hemen nickimin şanına yaraşır bir profil fotoğrafı ekledim.
  • façabuka dönmüş.
  • iğrenç olay. iyice twitter oldu site.
  • yeniliklere açık olmayan p*çlerin begenmediği durum. gayet güzel olmuş.
    görsel

edit: düzeltme
  • profil kısmına da rozet gelmiş... şu takipçileri de göreydik artık!
  • geçiş sürecinde olandır.

hali hazırda garip garip şekillerin sayfaya yüklenmesini bekliyorum.
  • opera browser'da ağır sıçmakta. edit: düzelmiş.

oy butonlarının yanında sayılar gözükmeli. yani reddit'teki gibi olmalı kanımca. hangi entrylerin en çok pozitif oy aldığı şeffaf bir şekilde görülmeli.
hesabın var mı? giriş yap