• maçı açtım, sneijder sakatlandı, o sırada da erman toroğlu balgam çıkarıyordu. hemen kapattım, kitap okumaya devam ediyorum.
  • basaksehir'in ideal 11'inde yer alan 5-6 ismin olmadığı maç.

galatasaray'ın da yarısı yok.

(bkz: fernando muslera)
  • selçuk sakatlandı. inşallah sezonu kapatmıştır diye düşünmeden edemediğim.
  • selçuk ve cenk'in sahada değil, survivor'da olması gerektiğini gösteren maç.
  • mustafa pektemek artı bir miktar ofsayt.
  • rotimi'nin tribünden takip ettiği maç. cüzdanlara dikkat.
  • ''bi siniçli kipinin izlinibilirliği kilmidi. ziri gilitisiriy'in vir ilmidiği hiç bir kilvir tirkiyi'di ilgi girmiz.''

gerizekalıya bak gerizekalıya. kibrini al, pektemek'in 2 golüyle beraber götüne sok.

akhisar'a 6 atıp coşan malların hevesini başakşehir'in yedek takımıyla çakarak kaçırdığı maç.
  • (bkz: #66083569)

sene başındaki süper kupa maçında tosic'e yapılan %100 penaltıyı vermeyen mete kalkavan'ı o dönemde hiç konuşmayan şerefli gassaraylıya bak sen.

o penaltı verilse kupayı alamayacağını konuşmaz, mete canını yakınca gelir beşiktaşlılara şerefsiz der; şerefini sevdiğim.

ağlamayın, top oynayın.
  • yıllardır aynı hakem hatalarına biz maruz kaldığımız için adımız ağlak takıma, şerefli üçüncülüklere çıktı. her maçtan sonra biz bu hatalara isyan ederken siz bir tarafınızla gülüyordunuz, dalga geçiyordunuz işte o zamanlar da bu hakemler bizi biçiyorlardı. biz ortada bir yanlış olduğunu söylüyorduk,itiraz ediyorduk ve sizin umrunuzda değildi.

ne oldu? bakıyorum hüngür hüngür ağlıyorsunuz.artık hakemler sizi de mi biçiyor? vah vah ne üzücü(!)

tanım : sıradan bir maç.
  • sayın başkanım dursun özbek,
    değerli yöneticim levent nazifoğlu,
    kıymetli hocam jor,
    saygıdeğer yardımcı antrenörüm ayhan akman,
    pek muhterem kaptanım, selçuk inan

verdiğiniz emeklerden ötürü teşekkür ederiz. siktirin gidin takımdan amk.
    özellikle nazifoğlu denen armut.senin futbol bilgine sokayım ben.
    tamam sabri,carole,semih,yasin falan onlarında defolması lazım ama bu yukarıdakilerin acilen siktir edilmesi lazım.

bir küfür de sevgili hakemimiz mete ye hadi ofsaytı sen göremedin yardımcın gördü.
    emre b. 'na neden kart verdin?
    dirseği gördüysen neden kırmızı vermedin?

neyse..
    küfür yazmamam lazım.
hesabın var mı? giriş yap