• hasan kabze olma olasılığı çok yüksektir.
    değilse bile asgari 44 tür.
    yanyana giyinip soyunduğumuzdan dikkatimi çekmiş olacak,
    o boyda o ayaklar sanırsınız ki; atlantis'ten gelen adam.
  • vah yavrum erkeğidir. bu erkeklerin dramını özetleyen en güzel tanım için,
    (bkz: büyük ayaklı olmanın dezavantajları/@lmca)

yazarın şahsi notu : dşündüm de 45 olmak yine iyi. kalıpları değişse ve giyene göre rahatlık/rahatsızlık dereceli olsa da 45 numaralı modellerde, 45 üstü olmak daha da vahim bir durumdur.
  • askerde biraz sıkıntı çeker. spor ayakkabılarda 45 ama diğer tür pabuçlarda 44 giydiği görülmüştür. onun dışında bilinen bir zararı yok.
  • 45 numara ayak ile futbol oynayan adam az olduğu için, adidas kramponları sudan ucuza alma sebebidir.
  • şanslı erkektir anasını satayım. bizimki 48.5, 1-2 model dışında hiçbir yerde yok. ayak numaram yüzünden bok gibi ayakkabılar giymek zorunda kalıyorum.
  • mümkün olan her fırsatta büllük boyu-ayak numarası ilişkisine atıfta bulunur. yok olm öyle bir şey.
    hem hakkaten öyle olsa, kadınların işi ne kolay olurdu.
    -bakayım... bunun ayak 41-42 gelir nerden baksan. yok, daha dün seviştim, yorgunum, daha küçük bir erkek bakayım, üzmesin...
    üstelik sonra da büyük ayakkabı alıp burnuna pamuk tıkan erkekler türerdi. dışardan çekici görünüp de sonradan fos çıkan mukavvalı sütyen giyen kız misali. allahtan yok öyle bir şey.
    (bkz: kaşla göz arası laf sokmak)
    (bkz: götün başın oynamasın)
  • boyu 1.90+ olma ihtimali yüksek olan erkek.

1.90- olduğu taktirde o görüntü kirliliğini düşünemiyorum doğrusu.

edit: bazı kocaayakların gücüne çok fena gitmiş olmalı.
  • uzun boylu adamsa 45 numara sırıtmaz.yalnız tıknaz diye tabir ettiğimiz taraklı 45 numara ayagı olan adam şanssızdır.o ayak degil pençedir.
  • bizzat benim.

bazi kaliplarda 46-47 ye kadar yolu var (geniştir de ayagim cunku)

mesela en son columbiada bot baktim. 45-46-47 denedim olmadi. en son utandim 48 var mi diyemedim amk.

ben bile şikayetçiyim bu ayaktan, 48 giyenler napiyor merak ediyorum.

yalniz amatör bir kondisyon yüzücüsü oldugum için ayaklarimin mini palet olmasi hoşuma gitmiyor degil suda.
hesabın var mı? giriş yap