*

• """hangi birimiz sevgilisini karısını haftada kaç kere orgazm yapıyoruz ki?"""

belki de tek sorun budur.
  • ben hep 50 saniyede boşaldığım için, beni ilgilendirmeyen durumdur.
  • beş dakika çok uzun lan, osbir dediğin iki dakikayı geçmemeli.
    zaman kaybına gerek yok, nasıl ki çişimi yaparken oyalanmıyorsam aynı şekilde.

boşaltım da ihtiyaç, boşalmak da ihtiyaç benim için arasında fark yok. sevişmek bir ihtiyaç değil mesela, o bir hobi, emek ve zaman harcamayı seven yapıyor, ben sevmiyorum.

kadınlar da hobi, mazoşist olan seviyor. ben sevmiyorum.
  • halbuki gerçeği bilse zavallıları kullandığına pişman olurdu.
  • doğru tespit valla. meahri ye sevgi ve saygılarımı iletiyorum. ha bir de hangi biriniz haftada kaç kere orgazm ediyorsunuz oğlum kadınlarınızı, bu ülkede layığıyla orgazm olabilen kadınlar malesef çok az. haydi kızlar erasmusa!

edit: ya yazmayayım dedim ama duramadım "10 dakikayı geçince aşkım acıyor diyorsunuz" culara cevap olarak yazıyorum. neden acıyor hiç düşünmediniz mi oğlum? yeterince hatunu kıvama getirememiş, ilk akşamdan boşalmaktan korktuğu için önsevişme yarım bırakılmış, sen kadını adam gibi kıvama getireme sonra laf et.
    gurur mu yaptın kardeşim gurur yapmaa.
  • bugün de maşallah iyi italya yaptı...
  • 1 dakikada 1 saatlik sevişmenin zevkini de verebilecek erkek olduğu gibi, 1 saatte bir dakikalık sevişmenin zevkini veremeyecek erkek de mevcut olduğundan, bahsi geçen kızımızın döl havuzunda kurbağalama yüzmesini salık verir, buradan ayrılırım dedirten entari.
  • bende geç boşalma sorunu var %80 hiç boşalamam bundan memnun olan kadın hiç tanımadım. istisnasız hepsi sorun bende mi beni mi beğenmedin diye sorguluyor. evliyken bile sorun olmuştu son 1 senedir ilk kez düzenli bir ilişkim oldu yeni yeni düzelmeye başladım.
  • 5 dakika yine iyiymis...
hesabın var mı? giriş yap