• ben hep 50 saniyede boşaldığım için, beni ilgilendirmeyen durumdur.
  • """hangi birimiz sevgilisini karısını haftada kaç kere orgazm yapıyoruz ki?"""

belki de tek sorun budur.
  • beş dakika çok uzun lan, osbir dediğin iki dakikayı geçmemeli.
    zaman kaybına gerek yok, nasıl ki çişimi yaparken oyalanmıyorsam aynı şekilde.

boşaltım da ihtiyaç, boşalmak da ihtiyaç benim için arasında fark yok. sevişmek bir ihtiyaç değil mesela, o bir hobi, emek ve zaman harcamayı seven yapıyor, ben sevmiyorum.

kadınlar da hobi, mazoşist olan seviyor. ben sevmiyorum.
  • adımı verseydin bi de asdfghjklşi.

adam olana cok bile. 5 dk benim icin gayet ideal xd.

allama bir keresinde 7 saniye sürmüstü. bak saka yapmıyorum sözlük.
  • 5 dakika yuksek tempoda kosamayacaklarin sikayetine gelin.
  • oha o kadar uzun süren var mı hakkaten
  • bende geç boşalma sorunu var %80 hiç boşalamam bundan memnun olan kadın hiç tanımadım. istisnasız hepsi sorun bende mi beni mi beğenmedin diye sorguluyor. evliyken bile sorun olmuştu son 1 senedir ilk kez düzenli bir ilişkim oldu yeni yeni düzelmeye başladım.
  • konudan bağımsız olarak şunu söylemek istiyorum, 10 dakikada boşalmadıysanız ama daha 10 dakika geçmişken kız sıkıldıysa, sorun kızda değildir. kötü sevişiyorsunuzdur.

önemli olan sadece süre değil, övüneyim derken terste kalıyorsunuz.
  • dünyadaki tüm erkeklerinin ortalaması 5 dakikadır, bunu öğrenince hayalkırıklığına uğrayabilir.

erkeğin ne olduğunu öğrendin de, kadının ne olduğunu öğretebildin mi bari monica, türk kadınının durumuda ortada, kendimizi kandırmayalım. bu yüzden türk erkeği ve türk kadını kadar dünyada birbirine yakışan çift yoktur (bkz: svihs)
  • yine birileri tatmin olamamış...
hesabın var mı? giriş yap