• ''sn erdogan'in istifasini kabul ettim.''

i. melih gokcek
  • şifreli şekilde elindeki kozları sunduğunu anlayan bir tek ben miyim?
  • gökçek bu gece rte'nin itibarını ve karizmasını paçavraya çevirmiştir. bütün türkiye bunun bir istifa görüşmesi olduğunu biliyor. adam çıkıp "müze konuştuk" diyor. buradan "kimse beni görevden alamaz, bütün türkiye'yle istediğim gibi taşşak geçerim" anlamı çıkar.

rte'nin bu duruma düşmesi enteresan. benim bildiğim rte buna sessiz kalmaz.

edit: yuh artık adam coşmuş: https://pbs.twimg.com/media/dlz-upewkaeaelw.jpg
  • müze kelimesi boşuna değil. elimde çok eskilerden değeri yüksek şeyleri var, sarayın karşısına bunları koyarım demiş. başka projeler dediği de istediği tavizler muhtemelen.
  • kulliyenin karsisinda ne muzesi ya resmen dalga geciyor, 15 temmuz icin anit vs olsa anlarim. bu saatte muze konusmadiklarini anlamak zor degil tabii de;

1) reis istifa ettiremedi, rte yapamayacagi ise kalkismaz. madem ettiremeyecekti neden ortaya cikti istifa etsin vs dedi, cok ilginc

2) hadi rte istifa ettiremedi, bu sacma aciklamalara nasil goz yumdu? melih resmen dalga gecmiyor mu? bence rte'nin bahsettigi metal yorgunlugu vs zaten bizatihi tivitirdi. istifasi istenenlerin tamami aktif tweetci ve hepsinin halkla karsi karsiya geldigi haberler, olaylar var. buna ragmen bu sacma 3 tweet?

3) bir ihtimal tekrar aday olmama konusunda anlastilar diyelim, e peki bu kadar istifa tantanasina ne gerek vardi?

melih bu sureci de atlatir ve onumuzdeki secimde aday olursa oyumu veririm arkadas kimse kusura bakmasin adamda atom bombasi falan olabilir.
  • bizim kız da orospu oldu ama böyle güzel anlatamıyoruz.
  • twitter'dan;

ankara böyle bir kent. geceyarılarına kadar müze konuşulur, opera tartışılır.

https://twitter.com/…oglu/status/916040610062196737
  • (bkz: kaset müzesi)
  • bu ülkede herşey çok komik gelişiyor. aklımızla dalga geçen twitler.

sen böyle bir dönemde 4 saat görüşme yapacaksın sonra da dalga geçer gibi projeden bahsettim falan diye sallayacaksın.
  • soslu fistigimla okudugum tivitlerdir.

noldu la simdi?

tayyip'in gucu melih'e yetmemis mi?
hesabın var mı? giriş yap