286 entry daha
  • şimdiden bile 3-5 tane alır grup yaparım diyenler var artık 50 yıl sonra ne olur göreceğiz.
  • ilişkiye giren bireyin topraklanması şarttır. çarpılır allah muhafaza. sonrasında korunacak mıyız? mesela camaşır makinesi büyüklüğünde robota çakarsak, kuluçka sonrası ekmek kızartma makinemiz olacak mı? bu duyan yurdum insanı çeyizi düzene kadar robota huzur verir mi? ayrıca arçelik robot üretirse ki bu çelik tipinde olacak, bu tipsizle, ilişkiye giren olur mu? beyaz eşya satan bir yerde deneme sürüşü yapmak isteyen, ürün stoklarda yoksa çay makinesine aletini daldırmaya çalışan abilere kim nasıl mani olacak. o nedenle o dediğin inşallah burada olmaz. korkunç sonuçları düşünmek bile istemiyorum..
  • tabi teknoloji yavaş yavaş ilerliyo. şimdi damacana derken robota anca 50 yılda geçeriz
  • sandığınız kadar uzun olmayabilir

https://www.youtube.com/watch?v=eezh40l-dg8
  • türk milleti elli yıl beklemez.. şimdiden erkeklerimiz mutfak robotlarına bıyık burmaya başladı..
    kısık kısık gözlerle robotu keserken, sokacak bir boşluk buldukları anda ....
  • çocuklarınızı düşünemiyorum.

(bkz: adını sen koy)
  • will smith'in 2004 yılında oynadığı sinema filmi 'i robot' aklıma geldi nedense
  • on sparis varsa talibim.
  • o zamane haberi:

işletim sistemi bozulan robot, tüm köyü ele geçirdi..

çok yönlü düşünmek bir erdemdir.

daha bugünden türk kızlarını, robota satanlarımız bile gelmiş.

türk kızları hiç de türklerin sandığı gibi değildir. ben severim.
  • 'kezban' tanımının yeniden şekilleneceği bir gelişmedir. nihayet türk kızlarının totoşları yerçekimine yenik düşecektir.
548 entry daha
hesabın var mı? giriş yap