şükela:  tümü | bugün
  • arkadaşlar zaten uzun süredir gizliliğimizin ihlal edildiğini biliyordum fakat bugün rastgeldiğim bir şey bunun ne denli büyük olduğunu gösterdi ve bunu size de söyleyerek sizi uyarmak istiyorum.

ilk olarak telefonumda ve bilgisayarda açık olan google hesabım yüzünden saniye saniye hangi uygulamayı açtığım,kime mesaj attığım, silsem bile kaldırılmayan geçmiş vs. her şeyin kaydedildiğini gördüm.

google etkinlik sayfasına gidip kapatın gençler

ikinci olarak da her şeyi kapatırken reklamları google etkinlikten kapatırken
    şu siteye denk geldim. her şeyi burada da devre dışı bırakın gençler.
  • 10 uzerinden 0,1 puan verdigim rezalet. kadin gunlerinde pogaca yiyip "ferhunde'nin kizi da kocaya kacmis" diye dedikodu yapan gotlu gobekli karilara benziyorsunuz yeminle! eger bir urunu size ucretsiz sunuyorlarsa, urun sizsinizdir. kaldi ki google bunu saklamiyor. butun kullanici sozlesmelerinde bas bas bagiriyor ben senin verilerini kullanacagim diye. ve bunu da alnina silah dayayarak gerceklestirmiyor. yani ortada gizliligin ihlal edildigi falan yok.
  • tamam kafamıza silah dayamıyor ama ne ara uygulamayı açtın ne ara kime mesaj attın bunları da kaydettiğini bilmiyorduk ve kapatılabiliyorsa neden kapatmayalım sevgili suserler.
  • up!