şükela:  tümü | bugün
  • şampiyonlar ligi son 16 rövanş maçı.

maç günü editi:

psg xı: areola, dani alves, thiago silva, marquinhos, berchiche, thiago motta, verratti, rabiot, di maria, mbappe, cavani.

real madrid xı: navas, carvajal, ramos, varane, marcelo, casemiro, kovacic, lucas vazquez, asensio, ronaldo, benzema.

maçın başlama saati 22.45. trt 1'den canlı yayın.

maç sonu editi: şanlı real madrid'imiz psg'yi içeride olduğu gibi dışarıda da yenerek turu geçti ve çeyrek finale çıktı. 1-2. real madrid'in golleri ronaldo ve casemiro'nun ayağından gelirken psg'nin golünü cavani attı.
  • maç 2-2 bitecek. çok sağlam duyumlarım var.

kaynak: götüm.
  • neymar'ın farklı takıma giderek yıldız olma çabasının önündeki en büyük engeldir. bu maçı psg kazanır ve barselona olmadan finale ne kadar yanaşırsa neymar'ın altın top ödülünü alma ihtimali o kadar artar.

gönlümüz her zaman ki gibi los galacticos'da.
  • trt1'den naklen yayınlanacak 2017-2018 şampiyonlar ligi finali.
  • bu eşleşmenin galibi çeyrek finalde şanlı beşiktaşımızın rakibi olacaktır.

biz bu turda real'i istiyorduk ama kupaya giden yolda psg'yi aradan çıkarmaları kaymaklı ekmek kadayıfı olur bizim için.

şu anki cl takımlarının form durumlarına baktığımızda bizden iyi oynayabilen tek takım psg.

gel bakalım los galacticos.
  • biri skor vermiş biri kanalını yazmış vallahi bu akşam sandım maçı bir an.

(bkz: saniyelik salaklıklar)

fena da olmazdı hani şimdi bira fıstıkla.
  • maçların kralı bu işte. 4-4 olsun bizim olsun.
  • ilk maçtaki 3-1'lik skor real için avantaj olsa da turun hala ortada olduğunu düşünüyorum. real madrid pek gole yatabilen, maçı uyutabilen bir takım değil. skor ne olursa olsun gol için saldırır. bu yüzden de bol pozisyonlu bir maç bekliyorum.

hadi aslanlar lig olmadı ama kötü giden sezonda şu kupayı tekrar alın.
  • real madrid'in şanslı olduğu bir maç oldu. oyunun hakkı bu skor değildi.
  • real madrid için bu yıl ki en önemli maç olacaktır, ligdeki bu rezaleti başka türlü örtemezler.