jason305

  • 12530
  • 49
  • 11
  • 1
  • bugün

game of thrones

--- spoiler ---

--- spoiler ---

7. bölüm fragmanında shae, sansa'nın boynuna bıçak dayıyor. 6. bölümde kimseye güvenmeyin demişti. bu kızda bir iş var ama çözemedim.

gelelim 6. bölüme;
theon orospu çocuğunun geberişini izleyeceğim bölümü iple çekiyorum. öyle basitçe kafa keserek öldürülmez.
(bkz: sen bilirsin robb)

ayrıca dizide en sevdiğim karakterlerden biri olan snow'un klişeye imza atmasına üzüldüm. arkadaş ya öldürürsün, ya öldürmezsin. 2 saat başında zaman öldürdü kadının ve kayboldu. yapma böyle snow. ama kadının yanaşma sahnelerinde gülmedim değil. çok komikti. *

tyrion peygamber gibi adamsın yemin ediyorum. hareketlerine zekana sağlık arkadaşım. helal olsun sana. o piç krala vurduğun her tokat için.

stark'ların yanında takılan vahşi kadına alkış gelmeli. kendi hayatını tehlikeye atarak kurtardı çocukları. ama atlarla aylarca giderek katedilen yolları aç, susuz ve hodor'un sırtında nasıl gidecekler merak ediyorum.

jaqen h'ghar son 2 bölümde parlayan karizma oldu. aksanı süper.

piç kralın yardımcısının sansa'yı kurtarması 10 numara hareketti. aslında iyi biri ama piç kral varken napsın adam.

white walkers yavaş yavaş ama emin adımlarla geliyor. toprağı bol olsun, ned stark'ın dediği gibi winter geldiği zaman herkesin kazanmak için salakça savaştığı o taht çok boş olacak.

son olarak khaleesi'nin ejderhalarının başına birşey geleceği belliydi. ejderhanın adı duyulunca tüyler diken diken olan ortamda 3 tane ejderha sahibi olmuşsun, ama ne ilgileniyorsun ne başında duruyorsun. varsa yoksa arapla gez bakalım, planlar yap bakalım. ayırmasana arkadaş şunları yanından.

--- spoiler ---

--- spoiler ---

devamını okuyayım »
08.05.2012 03:06