• sabahın erken saatlerinde (4-5 gibi) başlaması öngörülen ve ilk saatlerde şiddetli olacağı düşünülen kar yağışı.
    iş bu bilgilendirme; benzer başlıklara kızan birisi olarak, haftanın ilk günü ankara halkının perişan olmaması adına yapılmıştır. belki yatmadan önce sözlüğe bakacak olan 3-5 kişiyi perişan olmaktan kurtarmış oluruz.
    linç yaparken, başlığın bu uyarıdan dolayı açıldığını göz önüne alırsanız taşlar ufak olur belki.

sığır editi : vay arkadaş ne çok dert oldu millete uyarı niteliğinde açılan başlık. aşagıda bazı sığırlar var okuduğunu anlamayan. dikkate almayınız efendim. bir sığırda demiş ki "ufacık bir kar atıştırmasında başlık açılıyor" tam okuduğunu anlamayan ulvi.
  • polatlı ve gölbaşı taraflarında baslamış olan yağıştır.

2 saat gecikti diye linç edecekseniz canınız sağolsun*

kaynak
  • kışlık lastiğim olmadığından beni korkutup sınavdan 2 saat önce evden çıkaran ve arabada bölüm kapısının açılmasını beklememe sebep olan yağış
  • meteorolojiye göre sabah 9 civarında başlaması gereken hava olayı. heyecanla bekliyoruz. işe gidelim de ondan sonra başlasın. hiç çekemem acemisini kış lastiği olmayan arabasını falan filan.

edit: an itibariyle etlik yükseklerde etkili bir şekilde yağmaya başlamıştır. yollar kayganlaşmaya başlamıştır.
  • merkezde hafiften başladı mübarek.
  • ufacık bir kar atıştırmasına başlık açılıp sözlüğün anası avradı sikilecekse daha fazla da bir şey demeye gerek yok bence.
  • eskişehir’e yağıyor ankara’ ya da yağabilir komşular
  • ümitköy tarafında tam şu an başlamış bulunmakta.
  • söğütözü mevkinden bildiriyorum burada tipi var.
    o kadar özlemişim ki kar yağışını pencere kenarından kopamıyorum ama her kar yağışı olduğunda o güne özel başlık açılacak ise vay halimize.
  • lapa lapa yağmakta olan.
    bugün işe gitmediğim için çok şanslıyım.
hesabın var mı? giriş yap