• "daha yüzsüzü, daha yavşağı, daha şerefsizi bulanamadığı için görevde olan, liyakatı annesinin kollarında her yalanı ninni diye dinleyen sen; bi siktir git! #asrektör"

şeklinde gündemi yorumlamış kavuklu şahsiyet.

tivit

boğaziçi onurumuzdur!
  • kartopudur... çığa dönüşür...
  • adamın dibi çıktı rıza baba!
  • kavuk ağır gelmiş galiba.

üsluba bak.
  • muhalif olmak baska saygisiz olmak baska sey.

son derece cirkin bir usluple yazildigi icin utanc vericidir.

kufrettiginiz akp bu sayede prim kasiyor, farkindaliginiz sifir.

geri zekalilar icin edit : bana trol veya akpli diyen geri zekalinin onde gidenidir. usenmeyen 6666 entarimi okusun.

edit2 : ak partili ile tartismam diyordum ama muhalifin aptali ak partili ile yarisiyormus gercekten. girdilerimi okuyun yazdim ama onu bile beceremeyen aptallar ordusu basmis burayi. cok degil 7 entari asagida sunu yazmisim, belki anlarsiniz #117236620

edit3 : (bkz: üslup çirkin demenin trollük sayılması) basligina goz atmanizi rica ederim.
  • şunu yazarken kafasının iyi oldugunu söyleyebilirim ama ispat edemem.

ek:en az kendisi kadar yaşanan duruma tepkiliyim fakat seviyesizlere onların seviyesine inerek laf söylemek uymaz diye düşünüyorum.

edit:ek
  • üslubu beğenmeyen tayyip ve şürekasının hakaretlerine, cücük lider bahçelinin konuşmalarına baksın.

boş yapmayın gizli akpliler.
  • fener yaptığı şikeden yırtsın, hakkeden hakkını alamasın diye video çeken adam mı söylemiş bunu? geçiniz.

üslup ise ayrıca rezil. dümbüllü mezarında ters dönüyordur eminim.
  • sonra sorusturma açılınca ağlanacak tweet dir.

bu olay için böyle tweet atan asıl bu tweetin içindeki sıfatlara sahip öznesi sanki..
  • arkadaşlar itiraf edelim, böyle çıkışlar; ara sıra hepimizin ağzına kadar geliyor. sonra "silivri soğuktur" diyerek yutkunuyoruz.
hesabın var mı? giriş yap