• çok özür dilerim ama hem kendi hem de etrafımdaki insanlardan edindiğim tecrübeye göre, tus bahane başka partnerler şahane olayı olmuş.

üzüldüm. ama hayatın gerçeği bu. ve emin ol kariyer falan için terk edilmedin. aynı bahaneyi sunan bir arkadaşımın eski sevgilisi kpss için ara verdiğini söyleyip başka bir erkekten hamile kalıp evlendi.

git bir tatile çık kafa dinle. sonra kendine gelirsin.

edit: boşluk tuşuna basıldı. @archer05 sağolsun uyardı.
  • 6 yıllık ilişkinin rus için bitmesi kadar heyecan verici değildir.
  • tus mus bahane genç, senin "küçük parmaklı"nı başkaları ayıklıyor şimdi, saçları da hiç kurumuyor! *

böyle başlığa böyle giri...
  • adam içlenmiş, yazmış. burayı trollemeyin bari vicdansızlar. üzme kendini genç adam.

ayrıca;

(bkz: bahane göt gibidir herkeste bulunur)

tanım: kariyer için sevgiden feragat durumu.
  • kılıf aramış aradığını bulmuş. terkeden bir kadın ise emin olun yenisini bulmadan size tekmeyi basmazdı..
  • yahu ayın 25 ine kadar sık dişini yiğidim

(bkz: önce tus sonra coitus)
  • agir işsizlik yapıp arkadaşın geçmiş entrylerine baktım şimdi yerinde yok ama 2015 yılında yazdığı bir entryde de saçlarını kuruttum, çorabını giydirdim, ayak parmakları arasındaki pamukcuklari topladım falan yazmış kızı anlatirken bir kere de dişlerini fırçalamak istemiş kızın kız kabul etmemiş burada sorun tus değil tek bedende iki kişilik yaşamak isteyen karsidakinin özel alanına sürekli müdahale eden birinden kacma isteği gibi görünüyor boşuna kıza saydirip durmayin adam sayko çıktı.

biraz düşündüm de bu adam kızın geyirmesine, osurmasina, sicmasina güzelleme yapiyormustur oyy minik elli aşkım minnoş boncuk bokcuklar yapmış nasıl da bebiş gibi geyirdi diye bu modeller karşıdan fedakar seven görünürken yakından ciddi sıkıntı yaratır. kız kaçmış kurtulmuş çok şükür artık kendi bedenine yeniden sadece kendisi sahip olabilir ayaklarındaki pamukları falan yıkar çorabını giyer.
  • ulan rus diye okuyup “güzel hikaye vardır burda” diye geldim ama tusmuş.

aynı kız muhtemelen 17-18 yaşındayken de “össye çalışmam lazım ayrılalım” diyerek birilerini dehlemiştir.

bu arada kar yağmıyo kuraklık var. sevişirseniz duş almanız gerekir. çevreyi korumak için ayrılın çiftler.
hesabın var mı? giriş yap