7 entry daha
  • tsi 21.45’te rheinenergiestadion‘da başlayacak hazırlık maçı.

yayın: trt spor.

olur da yenersek, almanya yenilince biz de yenilmiş sayıldık esprisini lütfen yapmayın, şimdiden uyarıyorum. lütfen.
  • almanya kazanacağı için otomatik olarak bizim de kazanacağımız maç.
    (bkz: şenol güneş'in 3.2 milyon euro maaş alması)
  • artık eskisi gibi olamayız diye maçı erteletsek olmuyor mu? zahmet etmesinler boş yere...
  • dünya şampiyonu fransayla yaptığımız 2 maçtan 4 puan almayı başardık. dolayısıyla inanırsak bu maçı da alabiliriz.

not: hocam rica ediyorum bu maçta cengiz ile yusuf beraber oynat.
  • normal şartlarda +18 ibaresi ile oynanması gerekir ancak almanlar çok kasmayacak ve dostluk içinde 2-1 2-0 gibi skorlarla sonuçlanacaktır.
  • almanya en az 2 fark atara 3 orandan bastım yarın gider paramı çekerim
    edit: gitti 10 tele
  • tsi 21.45'te başlayacak olan ve trt spor'dan yayınlanacak hazırlık maçı.

muhtemel 11: mert
    zeki çağlar merih umut m.
    okay mahmut ozan
    cengiz burak hakan

ilk 15 20 dakika rakibi kilitleyip gol yemezsek başa baş geçen bir mücadele olur. hücum hattımız sıkıntılı olsada defans anlamında iyi bir kadroya sahibiz, kolay kolay fark yiyeceğimizi de zannetmiyorum. erken bir gol yersek 2-0 gibi skorla kaybederiz diye düşünüyorum.

zor gol atarız.
  • hazırlık maçı olduğundan ülkemizi kıskanmakta ihtisas sahibi olan almanların 3-4'te bırakacaklarını umduğum futbol müsabakası.

sonra 8 tane yeyince "yea hazırlık maçı ölçü olmaz" demesinler. sana ölçü değilse ona da değil, o niye kasıyor o zaman? hazırlık maçında 8 yiyorsan resmi maçta 16 mı yiyeceksin? 22 topçu, bir tane top, 4 tane hakem. sahadaki herkes aynı oksijeni soluyor. ama aynı oksijenle adamlar ss subayı gibi dünyayı içine zıçırtıyor senin eleman hayatında ekmek yememiş gibi son 15 dakika girdiği maçta eli belinde geziyor. o zaman mesele ne? mesele: çalışmıyorsun.

joachim löw'ün maaşı 3,2 milyon euro. şenol hocanın da aynı. ya almanlar fakir ya biz çok zenginiz.

şenol hocanın resmi maçlarda yaptığı deneme yanılmaları, daha doğrusu hepten yanılmaları hazırlık maçı olan bu maçta yapıp, resmi maçlarda efendigineli oynatması gerekirken şenol hocanın mantığında bir kırılma yaşandı ve hazırlık maçı resmi maçın yerine geçti.

3,2 milyon alan birinin daha iyi bir mantık düzeyinin olması beklenirdi.
  • bu almanlara pandemi filan işlemiyor. şampiyonyonlar ligi finalinin bu seneki final maçında her iki finalistin de teknik direktörü alman. üstelik ezici bi oyunla bayern kupayı müzesine götürmesi kimse için şaşırttıcı bi gelişme olmadı. premier ligi yine bi alman hoca kazandı. dönüp dolaşıp yine o malum söze geliyoruz.
    '' futbol basit bir oyundur. 22 kişi 90 dakika bir topu kovalar ve sonunda hep almanlar kazanır''
    üstüne üstlük bu adamlar hala 2018 dünya kupasındaki hezimeti unutmuş filan değil mahalle maçına çıksa alman disiplininden taviz vermecek haldeler. brezilya'ya yaptıkları tarifeden yapmamaları i.in allahını seven defansa gelsin modunda oynamaktan başka şansımız yok.
    yerel ligimizde 3 büyüklere uygulanan 6 pası 11 kişi ile doldurup kontra ataklara dahi çıkmaktan çekinme taktiğini uygulamamız gerekiyor.
  • alamanlarla 20 mac yapmisiz

14 defa alamanlar kazanmis
    3 defa biz kazanmisiz
    3 defa da berabere bitmis mac.

tabii bati almanya base alinmisti sitede ama kaynak eklemeyecegim artik sozluk’u o kadar ciddiye almiyorum.

yuzde 70 almanlar kazanacak ama dusuk de olsa bu sefer biz kazaniriz diyorum.
338 entry daha
hesabın var mı? giriş yap