• tatil edilen maçı 3-0 yendiğinize inanıyorsunuz da tosic'in cezasını bu maçta çektiğine neden inanmıyorsunuz.

amokachispor
  • necip uysal'ın telsizini kapattığı maçtır.
  • necip uysal az evvel lionel messi gibi 4 oyuncuya birden çalım attı.

inanilmaz bir andı. çalim sonrasi topu alan babel bile şaşkinliktan maçi birakti hakeme bakti.
  • tribunden izledigim mactir. ligtv kismistir belki. taraftar siradan herkesin amk su anda. ben de eslik ediyorum tabi ki.

ne fener kaldi, ne aykut ne finansbank ne demiroren.. herkes payini aliyor.

ama hakettiniz ibneler, takimin butun dengesini motivasyonunu bozdunuz bir haftada.

yaptiginiz isi sikeyim pislik herifler. futbolu bildigin katlettiniz lan 2 haftada.

not: fener butun mac kufretti ceza vermediler. bakalim bize ceza verecekler mi? elbette verecekler. adaletiniz bir tek bize amk cocuklari..

edit: cok ilginctir cevremizdeki butun bloklar ceza aldi bizim blok almadi)) gidip federasyona kendimizi sikayet mi etsem ne etsem))
  • koskoca kulüp yönetmeliği bilmiyor bir tek siz biliyorsunuz amk evlatları. varsa kural ihlali pfdk cezasını keser olur biter. neyin tatavasını yapıyorsunuz.
  • tribün acısından harika maç, küfür etmeyi özlemişim be , en güzeli müge anlı ananın amı idi , sonuçta seyirci bu küfür edebilir dimi müge amlı.
  • bu sezon niye sampiyon olamadik? acin su maci izleyin. 2 gol atiliyor, 2 si de defans oyuncularindan geliyor. neden? forvet yok ki takimda.

hocam lütfen ikinci yariya larinle cik. love'un kime neye faydasi var? gözünü seveyim.
  • özetten maç görüntüsü izleyip burada yorum yapan beinsizleri göstermiştir.
    zira bein spor denilen dalyarak yayıncı kuruluş bu dizaynın içindedir. bunu örnekleri ile daha önce de yazdım.
    güya maç özetini koyuyorlar, güya tartışmalı pozisyonları koyuyorlar ancak eyyam burada da devam etmektedir.
    maç anında görüntüsünü çektim, talisca'nın itiraz ettiği 3 el pozisyonu var. bunlardan ikisinde devam kararı normal ve özete konulmuş. ancak 1 tanesinde talisca ceza sahasında son adamı geçerken rakip yüz seviyesinde eli ile topu smaçlıyor ve top bir anda yön değiştiriyor. ancak yayıncı kuruluş bu pozisyonu ne özete ne tartışmalıya koydu.
    babel ceza sahasında topla buluşuyor ve karşı karşıya golü yazacakken hakemden saçma bir düdük çıkıyor ve bir önceki hava topuna faul veriliyor. pozisyonda hiçbirşey yok. babel isyan ediyor topu yere vuruyor. pozisyon hakemin önünde ve babel'e de sarı çıkmıyor zira hakem de farkında yanlış düdüğün. ama çalıyor. bu görüntü de hiçbir özette bulunmuyor.
    necip çalımlarla ceza sahasının önüne kadar geliyor ve yere seriliyor. net sarı kart verilebilecek bir pozisyon hakem önce düdüğünü ağzına alıyor ama avantaj işareti de yapmıyor. oyuncular hakemin ne yaptığını anlayamıyorlar. faul verdi diye duruyorlar, pozisyon kaybolunca hakem avantaj verdiğini işaret ediyor. evlere şenlik bir kararsızlık hali oluşuyor. ve oyun durmadığı için beşiktaş rakip ceza sahasında iken topu dışarı atmak durumunda kalıyor.
    bu sadece aklıma gelen birkaç pozisyon.

ancak bu beinsiz yayıncı kuruluşta hangi dalyaraklar özeti hazırlıyorsa sadece golleri ve birkaç pozisyonu koyarak al işte maç buydu demeye getiriyorlar.
    öyleki beindeki istatistiklerde kartlar dahi görünmüyor. topa sahip olma istatistikleri bile yanlış.
    yalan yanlış iş yapıp profesyonle yayıncıyız diye geçiniyorlar.
    sonrada buraya gelen dalyaraklar yorum yapıyorlar.
  • tosic kırmızıyı gördü
    söylene söylene sonunda attırdınız lan herifi
  • başlıkta 150 entry var abartısız 100 tanesi renkli kevaselerin. olum şampiyon oldunuz işte neyin kuyruk acısı bu. siktirin gidin aykut kocaman fatih terim başlıklarına onları yalamakla uğraşın.

bak yemin ediyorum bu renkliler birbirlerinin dibini dövüyorlar lan ahahaha. olum nasil ibinelersiniz siz yaa :)
hesabın var mı? giriş yap