• 2001-2002 sezonunun şampiyonu galatasaray a bana göre şampiyonluğu getiren maçtır. elbette ki bu maçın kazanılması resmi olarak birşeyleri garantilemese de rakip fenerbahçe nin bir önceki hafta ankara da gençlerbirliği ne ahmet hassan ın kafasından gelen golle son dakikada kaybettiği puan düşünülünce, bu söz konusu samsun deplasmanında radu niculescu nun son dakikalara doğru kafasından gelen gol bir anlamda ilk 3 yıldız sahibi takımın rengini belli ediyordu.

söz konusu bu maç son dakikada atılan golden de anlaşılacağı gibi çok zor geçmişti. maçı 2 arkadaşımla birlikte bakırköy de istanbul caddesinde o zamanlar mc donalds ve tatlıses lahmacun un olduğu yerlerin yakınındaki bir bilardo salonunda izlemiştim. mc donalds ve tatlıses lahmacun artık o tarafta yok, kapanalı çok oldu, bu maçı izlediğmiz bilardo salonu ise hala duruyor mudur bilemicem. ayrıca bu maçın oynandığı günün benim için o zamanlar bir anlamı vardı. bu maçın oynandığı gün, yani 7 nisan ilk kız arkadaşımla benim birinci yıldönümümüze denk geliyordu. ama nedendir bilinmez o gün onunla buluşmamıştım.
hesabın var mı? giriş yap