• kaynak sağlam değil(di)..gerçi artık kaynağa gerek de kalmadı... her gün gelen zam haberlerine kimse itiraz etmiyor nasıl olsa... motorine 8 mart salıdan geçerli 1,44 tl ( bu tamam ) - çarşambadan geçerli 1,59 tl (bu da tamam ) ve perşembeden geçerli 2,25 tl(bu da oldu) zam geliyor (söylentileri kelimesini kaldırıldı)
    toplam zam tutarı : 5,28tl
    edit1: inşallah yalan haberdir ve bu entry silinir :(((( yalan değilmiş ...akıyor bugün maşallah
    edit2: pompalasyon
    edit3: spoiler *kaynağı olmayan ve doğru olduğuna ihtimal vermediğim söylenti.* ''ve tanrı zamları yarattı''
    edit4: zihni sinir procesi olarak ; bir tanker kiralasak ve fullesek kendi kirasını bir günde çıkarır ....
    edit5: iyi haber ... düne göre pahalı olabilir ancak önümüzdeki günlere göre çok ucuza alma şansımız hala var .
  • her seferinde 50 liralık alan dayılar napıyor acaba şuan, kesin yağ kapışıyorlardır..
  • yeter artık bıktık kardeşim. yıldık yahu. bezdik.
  • ak-dangalakların seçimlerinin sonucudur. devamı gelecektir.
  • gecis garantisi verilen koprulerden gecen araba sayisi azalacagindan dolayi baska vergilerin bize itelenmesiyle sonuclanacaktir.
  • aracın çeyrek deposu boşalmıştı. cuma günü 245 tl'lik yakıt alıp depoyu tamamen doldurdum ve aracı garaja çektim. şu dakikadan sonra acil ve başka şans olmadıkça hiçbir şekilde araba kullanmayacağım. otobüs kartına bakiye yükledim artık onu kullanıyorum. tamam yakıtla birlikte onlara da zam geliyor ama çok değil, birkaç güne yakıtın litresi 30 tl ve üzerine çıkma ihtimali olduğundan her türlü toplu taşıma uygun hale geliyor. kusura bakmasınlar, tır deposu dolduracak bütçem yok. benden size yakıt ötvsi kdvsi çalışmaz bundan sonra.
  • haftasonu %10 brent petrol zamlandı. rus ambargosu sebebiyle bide dolar daki artışı ekle bence halen marj var. yeni zamlar kapıda .
  • 25 bin tl ye sıfır arabalardan, deposu 25 bin tl ye dolan arabalara evrim böyle bir şey sanırım.
  • hep 50 liralık alınan zamanlardan neredeyse 50 liraya benzin alamayacağımız günlere getiren zamlardır.
hesabın var mı? giriş yap