• 2. frame'i neil robertson'ı kazandığı maç. şimdi skor 1 - 1 oldu. sert bir maç olmakla beraber güzel potlarda izliyoruz. uzun bir maç olacak.
  • 3. frame'i mark selby'nin kazanarak skoru 2 - 1 yaptığı maç. 3 frame'in toplam süresi 1 saati geçmiş durumda.
  • final oyununu araya girmeden yarıda kesip, yerine avrupa kadınlar 17 yaş altı futbol şampiyonası finali yayınlandığı için eurosport'a kızgın olan bir ben değilimdir herhalde değil mi??
  • izlemek icin tum duzenegimi hazirlamisken su anda bunun yerine watts izliyoruz eurosport 2de. hic ugrasmasinlar watts falan yayinlamaya, siyah ekran koysunlar ve "su anda uk snooker final var ama biz yayinlamiyoruz" desinler, gayet neseli kelimeler yankilanir ortamlarda..

aksam aksam iyi stres attim ancak beterin beteri varmis..

(bkz: 2012 afrika uluslar kupası/@r7)
  • neil robertson 6-6 ile güzel bir geri dönüş yaptı. finale yakışır bir maç.

iki oyuncu da artık olgunluk dönemimde ama mark selbydisiplini ile nazarımda bir adım daha yakın şampiyonluğa.
  • 14. frame sonunda neil robertson'ın 8 - 6 önde olduğu maç.
  • 15. frame'i mark selby'nin kazanarak skoru 8 - 7 yaptığı maç. yanlış duymadıysam john higgins, bu frame'i kazanan maçı kazanır diye tweet atmış.
  • mark selby taraftarı olmam bir yana, selby'nin en yakın zamanda kendine gelmesi gereken maçtır. çünkü uk championship'in en güzel tarafı bence pazar akşamları başlayan final seansının genel olarak uzun sürmesi. gece 2'ye kadar uzayan bu seanstan aldığım tadı kolay kolay başka bir şeyden alamıyorum.

bu maçın decider'a kadar yolu var. yani 10-9 bile bitebilir maç. neil robertson harika bir tempo yakaladı ama sonunda selby bir frame alarak 8-7'ye getirdi durumu.
  • selby nispeten kolay son siyahı sokamadı robertson 9-7 önde. ahahah ulan selby ya 2 topu da sildiriyosun bi de nefeslenmek için. böyle morarırsın işte.

edit: kalite iyice düştü. selby sever böyle maçları, dönerse şaşırmam.
  • neil robertson'un galibiyeti ile sonuçlanmıştır. 150bin pound cukka ...
hesabın var mı? giriş yap