• galatasaray'in net sayilabilecek tum pozisyonlarinda sneijder'in en musait adam olmasina ragmen pas alamadigi mac. bu isin sonu kotu biter beyler soyleyeyim. aslinda yasin de burak da iyi vurdu ama atamadiktan sonra manasi yok.
  • yasin ve burak, sneijder'in iki golünü engelledi. bunu teknik direktörün görmesi lazım. bu kadarı gerçekten fazla.
  • burak yılmaz'ın döktürdüğü maç. bu adamı beşiktaş'tan iyiki göndermişler zamanında. allah bizi bir dertten kurtarmış adam alda at denilen topa kafa vuracakken ıska geçti. sonrasında bomboş pozisyon direk ve aut. umut bulut'u aratır oldu. umut o kafayı gole çevirirdi kesin. karşı karşıya pozisyondaysa direğe çarpmadan ya direk auta gider, yada kaleciye teslim ederdi. ikinci yarısında galatasaray bir yolunu bulup golü atacaktır.
  • sanirim yabanci hakem turkiye'de ki hakemlerle konusmus gs'a el'den aleyhe karar vermiyoruz mottosunu ogrenmis ve kazak ekibinin bir penaltisini yemistir.. baskent'te meydana toplanmis adil bir yonetim bekleyen kazak kardeslerimize sabirlar dilerim..
  • kabananga galatasaray'ın forveti olsa ilk yarısı 2-0 bitecek maç. şu burak neye istinaden sinan'dan formayı alabiliyor ya da mevkisini podolski'ye kaptırmıyor ben anlam veremiyorum.
  • ılk yarinin son dakikasinda burak'ın kaçırdığı pozisyonda spikerin dediği gibi şans astana'dan yana değil, yeteneksizlik galatasaray'dan yanaydı.
  • astananın verilmeyen penaltısından bahsedilmeyen maç.
  • neredesin ulan melo neredesin! gözlerin melo'yu aradığı maç.yalvarırım bizi süper lige mahkum etmeyin avrupa ligi de hiç yoktan iyi lan...
  • sneijder bombok oynamış. hassiktir amına koyim, işte bu türkiye'deki kafa yapısı. sneijder civelek gibi oradan oraya koşar, bizim numunelikler adama ancak "ben sıçtım, acilen topu ayağımdan çıkartayım" anlarında, 3 kişinin arasındayken pas verirler, sneijder yılmadan topu oradan da çıkarır, kaleye önünde bomboş bekler, andavalın birisi topu havaya diker.

sonra "sneijder kötü oynuyo yeaa". ulan size futbol izlemeyi yasaklamadıkları suç amına koyim.
hesabın var mı? giriş yap