• (bkz: ilk entry'si olmayan başlıklar)

doğru kişileri engellediğim için çok mutluyum ahahahahhaahaha.
  • algıcı himmetçilerin algı kastığı gerçekleşmeyen olaydır.
  • başlıyormuş amk malı. iyi oldu başladığın, ne kadar gerizekalı olduğunu gördük böylece.

(bkz: mal beyanı)
  • 1) dizden atilan pasta neyin geri pasi kardes?
    2) buna penalti calacak 1 hakem cikmaz. penalti diyenle zaten futbol konusulmaz.
    3) hakem kendisi var'a supheyi gidermek icin gider, hatayi duzeltmek icin degil. orta hakem hata yaptiysa var hakemleri cagirirlar orta hakemi. ben de ilk baktigimda lan ofsayt degil mi dedim, gayet dogru hareket.
  • şu tip galatasaraylıların orospu çocuğu olduğunu gösteren skandaldır.
    aqumun köpeklerinin adalet, hak hukuk derdi yok.
    hiç bir kural şu bu olmadan köpek gibi götlerini yırtıyor.
    3 pozisyonun 3ü de kurallara göre doğru karar.
  • 1- dizden geri pas olmaz
    2- penaltı ile alakası yok, aleyhimize verilmesi yanlıştı burada da verilse yanlış olurdu.
    3- hakem tartışmalarından illallah geldi, 3 takım taraftarı konuşa konuşa ayarını bozduk hakemlerin, amına koyduk futbolun tebrik ediyorum.

not: gs
  • geçen hafta kayseri maçında penaltılar verilmezken zevkten dört köşe olanların, bu hafta doğru düzgün hakem yönetimi görünce kudurması skandalıdır. daha çok kuduracaksınız. ben sizin ciğerinizi biliyorum. skor 3-2 iken hakem iki hatalı karar ile kasımpaşayı 3-4 öne geçirse. "günah çıkarıyor, yaptıklarına saysın, kararlar doğru, ağlama melis" dersiniz. yalan mı ulan it oğlu itler? daha durun, bir avrupada bir ligde, bu sene sizde psikoloji kalmayacak, çok hırpalayacağız.
  • skandal gibi skandal çünkü tipik 6sli çomarın kural bilmeden açtığı futbolu sadece ayakla oynanan bir toptan ibaret olduğuna inanan gereksiz kullanıcı.
  • ya harbi bazı insanların fanatikliğine insanın ağız dolusu küfür edeceği geliyor.

1. geri pas kurallarını bilmeyen bir hanzo başlık açarsa ne olur?

yallah suudi arabistan'a, ancak orada yaşanır öyle şeyler:

https://m.haberler.com/…ta-kaleciye-kirmizi-haberi/

2. yusuf şutunu çekmiş, altay topu kurtarmış, ancak ondan sonra temas var. hakem dönüp bir de buna penaltı mı verecekti? de get.

3. hakemlerin vücut dilinden de komplo teorisi üretti bir süper zeka ya... bu gözler bunu da gördü... psikoloji mi okudun sivilceli ergenim? te allam...
  • ligde fenerbahçe kazanınca altında bit yeniği arayan algıcı himmetci orospu çoçukları gene size malzeme yok.lan fenerbahçe kazanıyorsa hakeme rağmen kazanıyodur.bu akşam verilen penaltılar ligdeki en net penaltılardır.git köşende kudur.
hesabın var mı? giriş yap