• birkac gün önce geçtiğim yol üzerinde yaşanan vahim kaza. vehameti kazanın kendisinde değil. sonuç yazıldığı gibi ise o yolda ucuz atlatılmış. asıl sorun pamukkale firmasında. yol üzerinde eskiden metro turizmin sıkıştırmalarına yol vermemelerine alışıktım da ona göre gardımı alırdım. son yıllarda pamukkale metroyu aratmıyor. daha önceki gün ankara yolunda kendisini sollatmamak için elinden geleni yapan bir dallama soforüyle karşılaştım. yanından geçerken de iyice sıkıştırdı sol şeride. ve şunu farkettim hicbir kırmızı ışıkta durmuyorlar, galiba zaman kaybı olarak görüyorlar bunu.

yazık güzelim pamukkaleyi ne hale getirdiler.
  • bir pamukkale çalışanından edindiğim bilgiler şu şekilde:

kaza tınaztepe'de yaşanmıştır. uyuyan şoförü fark eden host direksiyonu kırarak otobüsün devrilmesine sebebiyet vermiştir. orayı bilenler bilir, otobüs devrilmese büyükçe bir çukura düşerdi.

hayatını kaybeden kütahyalı bir üniversite öğrencisi. babasını kaybetmiş yıllar evvel. firma annesini aradığında "kızımın sınavları bitti kahvaltı hazırladım onu bekliyorum, benimle eğlenmeyin" demiş. nasıl inanır ki insan böyle bir şeye?

1 ölü 20 yaralı varmış. yaralılara acil şifalar diliyorum. hayatını kaybeden arkadaşımıza da allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyorum.
hesabın var mı? giriş yap