• açıkçası parayı kullanmak için yapılan kurnazlık.
  • aynısı benim de başıma gelen durum. heralde batıyorlar. aynı gün kargolu ürün aldım, bir haftadır ne kargoya veriyorlar ürünü ne de para iadesi yapıyorlar. defalarca aramama rağmen hep aynı cümleler. yazar arkadaşa ne diyorlarsa bana da aynı şeyi diyorlar papağan gibiler ama icraat yok! bir haftadır param ellerinde, ortada ürün de yok iade seçeneği de. hepsiburada pişmanlıktır.
  • yeter artık saçma sapan şeyleri buraya taşımayı bırakın dediğim rezalet.
    rp :0/10
  • şaşırılmayacak bir durum. alana kadar her türlü hizmet. ama para verildikten sonra dünyanın en rezil hizmetini veren yer.
  • rezalet sayılamayacak olay. ergen gibi ölçüp tartmadan sipariş verip sonra da vazgeçtim rezaletidir olsa olsa. hepsiburada'nın ekşi hesabı olsa ve dese ki " 8 şubat 2018 i am aysberg 'in iş arkadaşı (!) rezaleti" o zaman puanım 10'du işte. ayrıca up ne amk, siktirin gidin şikayetvar'a artık. upmuş.
  • arkadasin neden 20 dakka sonra siparisi iptal ettigine gore degisecek olaydir. keyfi bir iptalse hb hakli mesela. haa kanunlar tuketiciden yanadir o ayri ama memlekette tuketici genelde iyi niyetli degil.
  • daha önce aynı durum başıma geldiği için arkadaşı gayet iyi anlıyorum.

hepsiburada "ürün hazırlanıyor" durumundayken kesinlikle işlem yapmıyor, bana da aynısını yaptılar, tam 16 gün sonra kargoya verildi ürün, oysa ki 1 gün sonra kargoda yazıyor diye sipariş vermiştim. bu platform da bile müşteriden yana durmayan insanlar görünce firmaların nasıl bu kadar rahat davrandığını anlayabiliyorsun.

rezalet puanım: 9/10
  • ekşi sözlüğü "sikayetimvar.com" sanmak.
hesabın var mı? giriş yap