• anlamak için ciddi gayret sarf edip yine de anlayamadığım rezalet. otobüs değişmiş, otobüs geç kalkmış. sık sık yemek için durmuşlar falan. ama arada birinin eşyaları emanete gitmiş ama konuyla alakası ne onu da anlamadım. yine de geçmiş olsun diyelim.
  • 2011 yılında anı turla marmaris tatiline gitmiştim. 4 yıldızlı otel yerine o otelin karşısında kapanmış olan bir otele götürdüler bizi. oda sigara dumanı kokuyor perdeler delik, çarşaflar yırtık, küvet örümcek kaplamıştı. döndüğümde şikayeti aktardığımda anı turla başka bir tura katılırsanız %5 indirim yaparız dediler. önünüzden geçersem ziksinler dedim, çevremden kimseyi anı turun önünden geçirmem.
  • (bkz: anıtur) 90lı yıllardan beridir performansından pek bir şey kaybetmemiş demek ki dediğim rezalet.

bir yerlere gidecekseniz, reklam olmasın (bkz: ets) falan tercihiniz olsun.
  • anlaşılmamış mağduriyet içeren başlık
  • rezalet gibi rezalet be kardeşim.

alpin okudum sen haksızsın. böyle zulüm görülmedi.

edit: alpin'i dövecek miyiz?
  • genelde jolly turu tercih ederim ve her zamanda memnun kalırım.
  • okulda türkçe dersleri esnasında bahçede top oynayan çocuğun sonu şeklinde özetlediğim rezaletimsi yazı.
  • öncelikle hayırlı forumlar kardeş,

seninki, yaşadığın menfi bir olayı bu mecradan izah çabasından öte, bilmem kaç defa ismini hakaret ve aşalayıcı sıfatlarla birlikte yazdığın rehberi, hakkın olmadığı halde insanların önüne atmaktan ibaret. o arkadaşın burada kendini savunamıyor olmasını da düşünürsek...

yani derdin üzüm yemek değil düpedüz bağcıyı dövmek.

rehberle orada yüz yüzeydin bu 1,
    bahsettiğin tur firmasının orada da burada da ofisi var bu 2,
    eğer haklı isen tazmin reklamasyon ıvır zıvır bi dünya hakkın var bu 3,

tanım: fıransiya pariz hojdır ema bıze na?
hesabın var mı? giriş yap