• hangi olaydan, hangi havadan etkilenmişler bilemiyorum ama bu yaş grubunda her 10 erkekten 6 sı yakışıklı.
  • çıtırlıkları bitmek üzere olan erkek grubu
  • 83lü erkeklerden 1 yaş küçük, 85li erkeklerden 1 yaş büyük erkek grubu.
  • 6 yıl farkla içinde yer almayı ıskaladığım grup.

oysa 6 yaş daha genç olaydım
    başlığa yazaydım
    sözlük hatunlarına selam edip
    güzel ortamlara akaydım
  • yavaş yavaş evlilik parabolüne yatay geçiş yapan ve vitrinlerden baston&namaz beresi bakmaya başlayan güruhtur.
  • şu sıralar 86'lı hatunlar ile toplu şekilde evlenmekte olan güruh. ayrıca çoğu en fazla 2 - 3 yıldır pek de dolgun olmayan bir maaşla çalışıyor muhtemelen.
  • yıl itibarı ile 26 yaşlarına basmışlardır. enteresandır orta yaş bunalımı bu arkadaşlarda erken görünmeye başlamıştır. ne yapacağız ne edeceğiz konusu çok tartışılır her daim. bunda bizim şansımıza denk gelen büyük dünya ekonomik krizinin payı büyüktür. tam yüksek öğrenimi tamamladıkları sırada kariyer yapma telaşına girenler bu kriz sayesinde bunalımlara da girmişlerdir.

kendinden küçük evlenmiş çocuk sahibi olmuşlara ibretle bakarken, kendileri sevgilisi olan şanslı güruh evlilik planlarına başlamışlardır. hayatın anlamsızlığını düşünen mi dersin, karı kızla gününü gün eden mi dersin...

kısaca halen pekçok şeyi yapmak için yeterli süreleri vardır. sakin olmalarını öneriyorum.
  • 30 yaş bunalımına emin adımlarla yaklaşan erkek grubu. artık evlilikti, maaştı, cinsel aktiviteydi bunlardan çok söz etmezsek çok mutlu olabilirlermiş. onlar işler düzelince haber vereceklermiş.
  • 27 yaş krizine yakın farları açmış güruhtur. denklemini kuranın kararsız bölge topraklarından süratle uzaklaşmasında selamet vardır.
  • 84'li erkekler su aralar en cok kiskanilan yas grubundaki erkekler olmaktadirlar. habire ha orta yas krizine girdiler, yok 27 yas krizine yaklastilar diye arkalarindan dedikodu yapilan erkeklerdir, kiskanmayin arkadasim ozene bezene zaman ayrilarak bu dunyaya gelmis bu insanlari tanimaya onlardan feyz almaya calisin...
hesabın var mı? giriş yap