• 5 sms artı bir thsirt ile desteklemeyi düşündüğüm kampanya. ayrıca ikna ettiğim 8-10 arkadaşıma da sms attıracağım.
    not:fetenin çocukları unutmasın ki babaları (bkz: beşiktaş).
  • umrumda olmayan kampanya. basiretsiz yönetimin saçma sapan yaptığı kontratlar yüzünden bunun cefasını taraftar çekemez. daha şurada 1 gün önce necip uysal ile yapılan yeni kontrat ortada. necip uysal kim ya?

her götleri sıkıştığında yardım kampanyası yapan kulüplere aşırı ayar oluyorum. futbolu bilen insan yönetmeli, müteahhitler değil.

not: ilhan mansız
  • zamanında "fener ol" zımbırtısına tepkim neyse buna da aynı.

bir beşiktaşlı olarak yazıyorum ki yüzsüzlüktür, rezilliktir.

yoksulluğun pik yaptığı, asgari ücretin kuş kadar kaldığı dönemde elin vida'sı, lens'i milyon eurolar kazansın diye vatandaşa el açmak bir yönetim fiyaskosudur.

bir de şunu derler. "5 lira yardım da, 5 bin lira yardım da değerli bizim için" falan. hani gönlünden ne koparsa hesabı. nağabacaz?

illa ki taraftarından destek almak istiyorsan herkese uygun ürün kampanyaları yaparsın. sen kazanırsın, taraftar kazanır. win win. öyle limitli üretimle 300-400 liraya özel forma satmakla olmaz o iş. lafa gelince "halkın takımı beşiktaş", icraate gelince fahiş fiyata özel üretim forma, o da güzel hikayeymiş.

velhasılı alanyasporun topçularını toplayasınız diye, değil 20 tl'lik sms 1 lira bile fişeklemem.
  • hedef 250 milyon tl.saldırın renkdaşlar.
  • bu şuna benziyor ortada kalp hastası bir adam var ve bu adama sigarayı, alkolü bırak deniliyor. adam bunları dinlemiyor ve her gün paket paket sigara içiyor. sonra da ameliyat için para dileniyor.

ben fanatik beşiktaşlıyım. tüm klüp yönetimleri har vurup harman savuruyor, paralar ite köpeğe ve yöneticilere yediriliyor. ondan sonra da taraftar gelsin kurtarsın. bu devran değişmedikçe yarın yine aynısı olacak.
  • fenerol kampanyasına tepkim neyse buna da aynı. bu kadar işsiz varken, sorun varken niye batan kulüplere yardımcı oluyor muşuz? cevap çok basit. sana ne amk keyfimin kahyası mısın? cebimdeki parayı ben kazandım, ben yönetirim. şurada 2 fav almak için olmadık maymunluğu yapan adamlar, insanlara kendi paralarını nasıl harcayağı konusunda nutuk çekiyor. yolda fakir görse karşı kaldırıma geçen, hayatta tek bir sike derman olmamış adamlar buralarda ego mastürbasyonu yapmakla meşgul. siktirin apple mi samsung mu, ps mi xbox mı başlıklarında kusun zehrinizi.

tanım: bir fenerli olarak sadece beşiktaşlı arkadaşları ilgilendiren kampanya. isteyen destek olur isteyen olmaz. geri kalan herkese sadece bok yemek düşer.
  • ekonomik durumum çerçevesinde mümkün mertebe katkıda bulunacağım kampanyadır. niye? çünkü haftada 1 de olsa beşiktaş maçı izliyor, kulüp başarılı olursa mutlu; başarısız olursa kederli oluyorum.

bundan başka bir şey yazacak beşiktaş'lı varsa yazmasın. faydanız yok zararınız olmasın

iyi günlerde görüşürüz.

edit: türk futbolunu kurtaracak dahiler için doğru başlık burası değil gidin başka başlığa takılın.

bakın sapla samanı karıştırıyorsunuz.

1- yönetim tonla para verdi bu dönemde. ayıptır günahtır bu adamları bu kadar suçlamayın. sırf ahmet bey 200 milyona yakın para koymuş olabilir, artık daha fazla yazmayayım. bunu bilerek sallayan adamın niyeti kötüdür.

2- altyapı diyorsunuz ama bu iş tesisle olacak iş. ahmet nur çebi seçilirken zaten nevzat demir tesislerinin yanındaki araziye tesis yapaçağını ve bunu seçilmese dahi yapaçağını belirtmişti. altyapıya yeni bir yetkili getirildi. sırasıyla yapılacak bu işler az yavaş.

3- bu kulüp batsın, küçülsün vs. diyenler var. ulan bu kulübün mağazaları, tesisleri vs. yüzlerce binlerce çalışanı var ayıptır artık. etkilediği sektörleri geçtim kendi çalışanlarını diyorum aloooo.

4- yıllık 700-800 milyon tl geliri olan kurumun tek faliyeti futbol ve siz oyunculara maaş vermesinler diyorsunuz. diyorsunuz da bu maaşı vermezsen kim sana yıllık 100 milyon euro versin? 2016-2017 yılı geliri 140 milyon euro bu kulübün, kim kime niye para versin abi delirdiniz mi?

az biraz izan, lafınızın nereye gittiğini bilin. beyni yok fikri var milletin el insaf yav. bu yönetim geleli kaç oldu bu adamlar mı batırdı kulübü. hepimiz 3 gün öncesine kadar ağzımız açık maç izlemiyor muyduk? hepimiz sergen hoca ile sevinmedik mi? ona daha iyi imkanlar verilmesi için çağrı yapmadık mı? 2 tane altyapıdan çocuk çıkardık takır takır oynuyor çocuklar daha kaç tane altyapıdan oyuncu koyacaksınız el insaf. siz neyi amaçlıyorsunuz ben anlamıyorum artık. bu kulüp batsa karşımıza geçip ''evet 2004 yılında şu transfer hatasını yaptığımız için kulübün batması iyi olmuş'' diyecek gibi bir haliniz var.

bakın destek olmayın ama neden köstek olmaya çalışıyorsunuz bunu anlamıyorum. gerçekten çoğunuz vasat insanlarsınız fikirleriniz de ahım şahım değil, kimsenin umrunda da değil. 50 enrty varsa kötüleyen 45'i aynı argüman üstünden şekillendirmiş yazısını. lan birbirinizden farklı bir şey bile söylemiyorsunuz. yani hem yararsız hem vasatsınız niye durmadan yer çekimini bulmuş gibi ortaya çıkıyorsunuz?

bugüne kadar bu sitedeki yazarlar için çoğunun salak olduğunu söyleyenlere saçmalıyorlar derdim ama harbiden gerizekalı dolmuş burası.
  • kulübün sadece bir altyapı sahası varken abubakar’a yıllık 7 milyon euro pepe’ye 5 milyon euro verebilmek büyük ayıptır.
    sen daha önce milyon euro’lara adam alıp olmayacağını bin kez görmüşsün bugün geçmişten dersler çıkarıp porto gibi benfica gibi 300-400 tarama ekibi çalıştırıyorsundur futbolculara 300 bin 600 bin aralığında maaş veriyorsundur ya da tüm çaban bu tarz işler içindir yani mesela yardım parasıyla iki altyapı sahası yapılacaktır. yardım edelim
  • geleneksel keriz silkeleme kampanyası. saçma sapan insanlara milyon dolar veren kulüpler halktan sms dileniyor. kendi lokmasından kesip sms atan vatandaşın parası da hiç maça çıkmadan istanbul’da gününü gün edecek bir futbolcunun maaşına gidecek.

arkadaşlar hangi takımlı olursanız olun artık bu tip olaylara destek vermeyin. senden sms dilenen adamlar yayından sonra çıkıp senin 1 ayda kazandığın parayı belki daha fazlasını gece kulübünde yiyip evine gidecek.yapmayın desteklemeyin.
hesabın var mı? giriş yap