şükela:  tümü | bugün
 • ‘bırakmam seni’ bağış kampanyasıdır.
  9 ağustos 2020 pazar günü saat 22.00'de vodafone park'ta gerçekleşecek, kanal d canlı yayınlayacaktır.
  programın sunuculuğunu yılmaz erdoğan yapacakmış.
  beşiktaşlı sanatçılar, eski futbolcular, yönetim kurulu ve takım sporcularının da programa katılacağı söyleniyor.

  (bkz: bırakmam seni)
 • çok geç kalınan organizasyondur. beşiktaş yönetimi bu konuda da oldukça geç kalmıştır. kampanyayı iki ay önce başlatıp kampanya promosyon tişörtlerini daha satışa çıkarmayıp, kampanyaya katılımı artırmak için iki ay sonra da televizyon programı yapması tamamen bir başarısızlıktır.

  beşiktaş 15 - 20 yıldır iyi yönetilmiyor. yönetim destekçisi veya muhalefeti olarak değil bir taraftar olarak bunları söylüyorum. ne formalar zamanında çıkıyor, ne maskeler...her şey geç kalıyor. transferler, pazarlama çalışmaları. maalesef sonra da çıkıp ''paramız yok.'' demek olmuyor. bu konuda diğer rakiplere baktığımızda gayet aktif bir şekilde çalışıyorlar.

  şimdi kartal yuvası ürünleriyle mi takım kurtulacak derseniz de kusura bakmayın ama en azından ufak bir para akışı sağlanır kulübe fakat bunu da beceremiyoruz.
 • bir beşiktaşlı olarak sikimde olmayacak kampanya. biz destek verelim ki futbolcular yöneticiler daha daha lüks araçlara binsinler diye. ayrıca transfer sezonunda menajerler kazansın diye. başkanın yöneticilerin milyon dolarlık holdingleri var.onlar yapsın yapacağını.
 • ben bi' şey söylemek istiyorum; ama soru olarak değil, ciddi ciddi merak ediyorum.

  bizler vatandaş olarak aldığımız maaşı iyi yönetemeyip borçlandığımızda, çıkmaza girdiğimizde devlet dahil kim yardım ediyor?

  kulüpler bu yardım toplama çakallığını hep yapıyor. türk toplumunun genlerine işleyen radikalizmi, fanatizmi sömürdükçe sömürüyorlar.

  deprem olur, vatandaş mesaj atsın 10 lira. salgın olur, haydi pamuk eller cebe. bayram olur, haydi birlik beraberlik. vatandaşa girsin de girsin. mesela herhangi bir kulüp kar elde etse vatandaşa yardım yapar mı? örnek vereyim; şampiyon olduk bakın baskılı tişört çıkardık, alın. adamlar başarıda bile vatandaştan para toplama derdinde.

  kimse kusura bakmasın, özellikle kulüp organizasyonlarına para gönderen insan kerizin bayrak sallayanıdır benim gözümde.

  tanım: takım fark etmeksizin gerçekleştirilen keriz silkeleme tespihinin bir başka tanesi.

  edit:
  #111347317 alın bakın, destek ise bu durum bence herhangi bir futbol takımının durumundan daha önemli.
 • birkaç transferi canlı yayına yetiştirseler bari.
 • hiç utanmadan düzenlenen yardım kampanyası.
  hicap duyuyorum. şu anda benim gibi milyonlarca işsiz ve kısa çalışma sadakasından bile faydalanamamış milyonlarca insan var.
  gerçi bizim için de yardım kampanyaları yapılıyor. ama nereye gidiyor o yardımlar ben bilmiyorum. zira belediye, kaymakamlık ve özel hangi sosyal yardım derneğine baş vurduysam 5 aydır dilekçem ahh ahh, vah vahhlarla geri çevrildi.
  benim gibi milyonlar var.

  tabii biz tv'lerde, vatan millet sakarya propagandalarıyla ağlayıp milyon dolarlık reklamlar veremiyoruz.
  yarı aç yarı tok da değiliz. 4/3 aç bir kaç gram tok yaşamaya çalışıyoruz.

  hicap duyuyorum. bunları yazmaktan bile hicap duyuyorum.
 • dilencilere, geri kalmış ve gelişmekte olan ülkelerde daha çok rastlanır.

  dilencilik dünyanın en eski mesleklerinden biridir.
 • ben anlamıyorum ki herkes vatandaştan istiyor. hiç veren yok.

  hem iyi yönetemeyip başarısız oluyorlar, hem de mahçup olacakları yerde, sen yaparsın, aslansın deyip bizim duygularımızı, cebimizi sömürüyorlar.

  kusura bakmayın arkadaş. vereceksem de bir fakirin sofrasına, bir mazlumun derdine gidecekse veririm.
 • erkan petekkaya denen kişiyi günahım kadar sevmem ama neyse söz konusu beşiktaş ise boş vermek lazım. onun dışındaki davetliler fena değil. ha tabi o sahnede gönül isterdi ki (bkz: hayko cepkin) veya (bkz: haluk levent) de olsun ama...
 • 5 sms artı bir thsirt ile desteklemeyi düşündüğüm kampanya. ayrıca ikna ettiğim 8-10 arkadaşıma da sms attıracağım.
  not:fetenin çocukları unutmasın ki babaları (bkz: beşiktaş).