• bimere sikayet edilerek sojuc alinabilecek hadise.
  • valla ben arkadaşın yerinde olsaydım arabayı direk çalışanın üstüne sürerdim.

bu kadar basit.
  • tepki verilmeyen rezalet. çünkü "izmir". yobazlıkta zirve, saplantılı ve aşırı korumacı, garip insanlarsınız.
  • sizin adınıza üzüldüm. bu çomarlar yalnızca şiddetten anlıyor. geçmiş olsun.
  • kapat aç düzelir.
  • kendimi nasıl rezil ederim başlığı 10/10 aferin 20 saniyede dayağımı yedim oturdum abi
  • takip edilmesi gereken, saldırıyı yapan tip işten atılmadan nihayete ermeyecek olay.

ama beyler, yapmayın. türkiye'deyiz, tartışmada kavga başlatan taraf olmayın ama kavga çıktığında kendini korumayı bilin. sadece erkekler için de değil, yeni türkiye'de hayatta kalabilmek için güçlü olmak, kendini koruyacak seviyede dövüş sporu bilmek lazım.
  • muhtemelen legal aksiyon alınmasına rağmen bir sonuç elde edilemeyecek olaydır. üzücüdür.
  • haklı/haksız fark etmez, kimse kimseye vuramaz. arkadaş gereğini yaparak darp raporu almış ve gerekli merciye başvurmuş. umarım en kısa zamanda adalet yerini bulur ve suçlu kişi cezalandırılır.

izmirgaz işini iyi yapan bir kurum, bünyesinde böyle serserileri tutmaması gerekli.

10/10
  • çalışanın yaptığı hanzoluk ama arkadaşım sizde 3 kişisiniz yani diğer arkadaşlarında mı çıkmadı hiç mi ekmek yemediniz o darp raporunu siz ona aldıracaktınız anlamadım bu işi
hesabın var mı? giriş yap