• mitingde yaptığı konuşmada erdoğan'a "ikimiz de aynı maaşı alırken ben gariban kaldım da sen nasıl böyle zengin oldun?" diye sorduktan sonra trt haber yayınını kesmiştir. şaşırdık mı? tabii ki hayır.
  • ntv radyo kesintisiz yayınlamıştır.

muharrem reyiz de arada kalabalığa sormuştur "canlı yayın devam ediyor mu?" diye. kalabalık da onaylamıştır. kılışlar 9 yılda bu baskıyı yapamadı, süründürdü bizi.

rte yerinde olsam paniklerdim. oyuncak gibi oynadığı adam gitti, kendi denginde biri geldi.

çıldırt bizi ince başgan ! ! !
  • akp ye oy vermeyip sadece rte ye oy verecek olanlar münafıktır diyenler için çözüm sundu. hem partisine hem rte ye oy vermeyin münafıklıktan kurtulun :)
  • hırsız dendiği anda trt haber yayını kesti. sizin yapacağınız işi öpsünler

(bkz: yarası olan gocunur)
  • ösym'nin yaptığı tüm sınavları ücretsiz hale getireceğini söylüyor.

fiyatlar zaten hayvani durumda da tamamen kaldıracağım demesi gayet iddialı bir adım.
  • ilhan kesici, yılmaz büyükerşen ve abdüllatif şener'i sahneye çıkararak çok fena laf sokmuştur.

bu adamda iş var. rte karşısında 2. tura kaldığında kazanması büyük olasılıktır.
  • hak diyor hukuk diyor ozgurluk diyor bilim diyor. ne cok ozledik bunlari duymayi. noktalamayi bilmeyen basbakanlarla yonetilen bir ulke olmayalim artik. bu sefer bir kez olsun bu halk cebini degil ulkesinin yarinlarini dusunsun. bir kez olsun cebindeki para kadar hakkin, hukukun, egitimin, ozgurlugun, medeniyetin de en az onun kadar onemli oldugunu anlasin. bu secim o secim olsun.
  • katıldığım mitingdir. liseliler, üniversite öğrencileri boldu. çok coşkulu geçti. chp’nin konuşulan adaylarını sahneye çıkarması da büyük bir coşku yarattı. ancak ben de dahil olmak üzere edirneliler cidden muharrem ince’ye odaklanmış vaziyetteydi. herkes otobüsünü dahi takip etti. olacak bu iş, tamam.
hesabın var mı? giriş yap