• trt'nin lisans alamamış pes gibi paralel futbolcu isimleriyle yayınladığı maç.
  • brezilya'nın alamanya karşısıdaki tarihi çaresizliğini gördükten sonra, sanıyorum iki takım da sahaya mutlak mağlubiyet için çıkacaktır.
  • finalde almanya var olm...çıkmayın finale.

(bkz: sikerler oğlum hepimizi sikerler)
  • turk izleyiciler hollanda ya da arjantin'den cok hakemi tutuyor, insallah yanlis bi karar vermez de rezil etmez bizi diye.
    spikerle urundul'un konusmalarindan bile belli.
    spiker: hakem faul verdi.
    urundul: bakalim evet faul.
    spiker: evet bu acidan da bariz faul.
    urundul: faul faul dogru karar verdi hakem.
  • penaltılarla sonuca gidilmesine rağmen önceki gün oynanan brezilya-almanya maçından daha az gol olmuş olan karşılaşmadır.
  • allaaam nolur uzatmaya gitmesin dediğim maç. sabah kalkıp işe gideceğiz bize de yazık. maç ne kadar sıkıcı olsa da gidip yatamam da ben, ya ben yokken çok eğlenirlerse diye
  • sarı kart sonrasında sjneider'in cüneyt çakır'a "aynı hareketi kasımpaşa maçında yalçın yaptıydı da faul bile vermediydin, şimdi dünya kupasına gelince böyle mi olduk hoca?" diyerek yakındığı maç.
  • ömer üründül'ün yine döktürdüğü maç. bir ara "ne yağmur yağıyor" muhabbetine girdi ki, "yağsın da bari barajlar dolsun" diye bağlayacak sandım.
  • cüneyt çakır hakem formalarımızı giydik bekliyoruz. umarım kritik pozisyonlar olmaz. *
    şaka bir yana ispanya'yı rezil eden hollanda'yı sonuna kadar destekleyeceğim maç olacaktır.
  • köytler, agueralar, şınaydırlar.. maçı anlatan babam, yorumlayan gazanfer amcam.
    maç içinde sadece cüneyt çakır'ın ismi doğru telaffuz ediliyor.
hesabın var mı? giriş yap