• kral hareket. ayrıca görev yaptırmayı engellemekten dolayı da tutanak tutulsaydı fena olmazdı.
  • bu muhabirler biliyor tabi personel birsinin açıkça devlete muhalefet olamayacağını(yoksa açığa alınır, ya da atılır.) o durumda bir askerin söyleyebileceği tek şey vatan millet sakarya olacağı için bunlara malzeme çıkıyor. bu beyinsizde bulmuş gariban askeri kıstırıyor. ama komutanım o şartlarda muazzam bir sabırla adamı medeni bir şekilde uzaklaştırıyor ben olsam dipçiği yan yatırıp g...
  • sülük gibi yapışti bunu salin teröristlerin üzerine psikolojik harp yapsin
  • orada a haber değil hangi kanal olursa olsun komutan yapması gerekeni yapmıştır.televole veya show meydanı değil cenk meydanıdır orası
  • asker orada "arkadaşlar geçin" diyor. bu da oradan "evet geçeliimm" diye tekrar ediyor. ahahah.

siz ne kepaze insanlarsınız be iktidar yalakaları? şu videodan ben utandım. hele sözde haberci adam evine gidip eşine çocuğunun yüzüne bakıyor. iyi arsızlık valla.
  • delikanlı adammış. afferin.
  • görüntüyü izleyince uzaklaşmasını istemiş fakat söz geçirememiştir, maalesef kovamamıştır bile. ordunun içler acısı halini ise a haber yayımlamıştır, tabii istemeden de olsa.
  • amele sumugu gibi herif yapismis adama. komutanin sabrina hayran kaldim mikrofonu sabunsuz sokmustum simdiye ben gelemiyorum bu tarz israrlara. basligi gorunce okkali bi seyler bekliyordum ama adam beyefendi cikti riza baba.
  • 0:39 da muhabirin bakışı şunu aklıma getirmiştir.
  • bu almanyada zdf önünde mağdur olamayan a haber muhabiri değil mi?
    kendisini tebrik ederim gayri ciddi, şaklaban muhabirlik anlaşından bir şey kaybetmemiş. zdf önünde neyse suriye'de aynı karakter.
    bir muhabir nasıl olmamalı iletişim fakültelerinde ders olarak okutulmalı.
hesabın var mı? giriş yap